Alinghoek Toernooi 2020

Eindstand Voorrondes

De deelnemers in het ROOD plaatsen zich voor de finale!
De deelnemers met een * bij hun naam hebben afgezegd voor een finaleplaats.
Finale Heren zaterdag 22 februari om 19:00 uur   Finale Dames zaterdag 22 februari om 13:00 uur
Heren A   Dames A
1 J.vd Meulen Alinghoek 87 89 88 88 352   1 L.Lemmen Alinghoek 82 88 86 84 340
2 A.Lemmen Alinghoek 86 86 83 89 344   2 S.Lemmen  * Alinghoek 80 84 81 82 327
3 R.Raaben BKC Borculo 87 85 88 80 340   3 K.Heuvingh Lady Skittles 74 75 85 81 315
4 L.Tappel Nooitgedacht 80 81 89 86 336   4 M.Nieboer  * Langs de Kant 71 81 70 82 304
5 E-P Tenwolde VOG Doesburg 80 83 84 88 335   5 H.Broekema Gooi ze Om 80 84 74 64 302
6 W.Kluter Noorderlicht 84 83 87 81 335   6 T.Wolbers KIO 73 62 76 82 293
7 J.Beijering Alinghoek 84 82 83 84 333   7 A.Zwierenberg RBK 63 77 78 72 290
8 R.Middel ODIN 77 84 85 85 331   8 C.Bon BKC Borculo 69 71 66 80 286
9 H.Timmer Knal 86 84 87 73 330   9 H.Bos ESIGE 67 76 64 75 282
10 L.Heuvingh ONAT 82 80 79 88 329   10 D.Huurneman BKC Borculo 72 71 68 68 279
11 F.Frikken Acht o/d Lange 78 84 84 82 328   11              
12 B.Aalderink Nooitgedacht 84 81 83 79 327   12              
13 T.vd Meulen Alinghoek 74 86 81 84 325   13              
14 M.Eleveld ONAT 88 74 82 78 322   14              
15 T.Baars HZP 87 78 79 67 311   15              
16 M.van Daal Keizer Karel 77 78 82 74 311   16              
17 B.Woordes de Eendracht 73 81 84 71 309   17              
18 H.de Jong Acht o/d Lange 81 76 84 66 307   18              
19 F.Hebels Alinghoek 73 80 73 76 302   19              
20 W.Ros Val Umme 74 66 76 74 290   20              
                                 
Heren B   Dames B
1 J.Hebels Alinghoek 85 80 81 78 324   1 G.Sanders  Alinghoek 69 84 69 78 300
2 P.Koning Alinghoek 82 73 78 82 315   2 A.Tolkamp TOP 79 73 68 80 298
3 G.Huurneman BKC Borculo 86 74 83 70 313   3 E.Hulshof VOG 77 75 76 63 291
4 J.Boonman  * ODIN 78 70 74 86 308   4 T.Franssen Gooi ze Om 69 77 75 68 289
5 B.Prins ODIN 74 79 81 72 306   5 B.Thomissen  * BPR 67 73 78 70 288
6 G.Verstege  * HZP 76 83 68 78 305   6 J.Schuitema Alinghoek 66 71 74 77 288
7 G.van Bruggen Dussel't HH 74 70 80 80 304   7 I.Meijer  * Langs de Kant 73 69 71 71 284
8 E.Kuijn HZP 74 82 81 67 304   8 J.Hulsebos VOG 68 64 69 77 278
9 J.Bockhoudt Dussel't HH 78 76 76 73 303   9 G.van Iren VOG 70 70 68 68 276
10 B.de Vries DGKB 75 71 78 77 301   10 A.Hoksbergen Keizer Karel 66 59 77 69 271
11 T.Heerlien B&B 77 72 81 70 300   11 M.van Gorkom Kegelvrienden 75 63 75 53 266
12 W.Molema  * Ontspanning 66 87 76 68 297   12 D.Nijman TOP 57 71 70 67 265
13 F.Mellens Dussel't HH 64 72 77 81 294   13 A.Poelman Gooi ze Om 67 61 65 71 264
14 R.Horlings Concordia 76 74 65 79 294   14 J.Bultman SGMV 59 59 59 76 253
15 A.Noordhoff ODIN 80 63 74 76 293   15 S.Pronk Keizer Karel 58 67 60 65 250
16 J.Pronk Keizer Karel 71 78 70 72 291   16 E.Donkerbroek VOG 74 59 69 42 244
17 J.Schrage Acht o/d Lange 79 69 78 65 291   17 A.Weesepoel KVO 71 60 62 48 241
18 J.Duursma WOP 69 65 76 79 289   18 M.Koning pers.lid NNKB 68 54 61 58 241
19 P.J.Bon BKC Borculo 73 77 71 65 286   19 T.Herwich Noorderlicht 61 55 53 72 241
20 B.Kaijser WOP 66 69 74 76 285   20 T.Hartman Langs de Kant 61 44 68 59 232
21 D.Zwierenberg Nooitgedacht 59 76 72 77 284   21              
22 P.Nijmolen Valm Umme 64 70 71 79 284   22              
23 W.Hofstee ODIN 71 72 75 63 281   23              
24 A.Kremer WOP 73 77 63 68 281   24              
25 J.Hulshof t Swientje 78 63 72 68 281   25              
26 A.van Veen Doe je Best 70 63 72 73 278   26              
27 J.H.Buurke Doe je Best 79 60 75 61 275   27              
28 J.Wigchers WOP 68 69 67 70 274   28              
29 H.Jolink VOG Doesburg 54 78 65 72 269   29              
30 W.Wieringa t Swientje 71 67 65 66 269   30              
31 W.Kruijer Doe je Best 70 69 63 66 268                  
32 H.Meijer MAC 69 54 71 68 262                  
33 H.Brouwer de Tibbe 74 63 69 55 261                  
34 J.L.Kuipers t Swientje 66 55 72 67 260                  
35 R.Schouten Keizer Karel 66 55 75 63 259                  
36 J.Pompstra WOP 60 60 75 33 248                  
37 M.Bakker Kegelvrienden 58 49 69 65 241                  
38 A.Thomissen HZP 53 60 66 60 239                  
39 J.Egges DIG 68 53 48 59 228                  
                                 
Heren C   Dames C
1 M.Martens KID 83 83 86 83 335   1 J.de Jonge  * Alinghoek 82 63 63 66 274
2 R.Martens KID 79 85 75 86 325   2 M.Terpstra VOG 64 64 70 75 273
3 P.Ufkes * MAC 81 73 72 71 297   3 G.Brouwer VOG 74 66 71 60 271
4 J.Hulshof KID 81 76 70 68 295   4 B.Bröerken Gooi ze Om 78 64 60 61 263
5 C.Kral  * Concordia 69 80 72 73 294   5 T.Lesterhuis KIO 63 69 63 68 263
6 F.Poelman KID 72 80 70 70 292   6 S.Windt * KIO 44 72 77 67 260
7 W.van Est Concordia 75 68 64 79 287   7 A.Verstege  * BPR 71 62 62 57 252
8 B.Jeuring KID 75 61 75 76 287   8 Y te Boome HOK 49 62 68 64 243
9 B.Hofman Schuine Plank 75 73 71 67 286   9 M.Raaben BKC Borculo 67 53 55 62 237
10 J.vd Veen Concordia 60 79 74 72 285   10 J.Rutgers AKC Actief 56 63 56 58 233
11 L.Oldenbeuving  * KID 63 70 73 77 283   11 B.Hendriksen HOK 67 41 54 71 233
12 H.Dijkhuizen Ontspanning 68 65 72 73 278   12 K.Hebels Alinghoek 58 57 56 45 216
13 C.van Weerden de Tibbe 74 65 69 64 272   13 Annie Ros Val Umme 57 49 59 51 216
14 A.Sanders Alinghoek 74 67 64 67 272   14 J.Dorgelo Gooi ze Om 69 34 58 55 216
15 J.Langenburg Alinghoek 55 66 75 75 271   15 G.Boneschansker * KIO 64 57 37 56 214
16 R.Roossien KID 67 74 69 61 271   16 A.van Loo Langs de Kant 41 66 49 54 210
17 T.Ellerie Concordia 69 68 65 69 271   17 T.Nuninga Noorderlicht 56 44 56 48 204
18 J.P.de Waal B&B 70 61 81 57 269   18 D.Baars BPR 54 39 47 59 199
19 W.Stavasius Ontspanning 63 69 68 68 268   19 J.Luit VOG 53 40 56 48 197
20 H.Loer Ons Genoegen H 64 61 70 73 268   20 M.Willemsen Noorderlicht 36 54 50 55 195
21 H.Boersma Ontspanning 59 71 72 66 268   21 D.Bosscher Noorderlicht 53 46 61 35 195
22 C.van Loo St.Vitus 66 69 64 68 267   22 H.Roelfszema Noorderlicht 46 47 46 52 191
23 R.Kral Concordia 63 68 67 69 267   23 G.Hellendoorn Kegelvrienden 41 62 29 49 181
24 J.Oldenburger Concordia 66 67 78 56 267   24 A.Frikken  * KVO 40 55 49 35 179
25 P.Wolters Schuine Plank 63 62 80 62 267   25 T.Loer VOG 37 44 54 40 175
26 G.Hendriksen de Vrijheid 65 65 70 64 264   26              
27 D.Loer Ons Genoegen H 61 73 65 64 263   27              
28 H.Baas MAC 65 62 68 68 263   28              
29 J.Swart ODIN 69 66 70 57 262   29              
30 A.Pot Noorderlicht 69 64 61 67 261   30              
31 A.Huisman  * ODIN 69 78 53 61 261   31              
32 K.Bos KID 69 57 68 66 260   32              
33 H.Knollema NNKB 64 65 60 70 259   33              
34 R.Middel WOP 59 69 62 69 259   34              
35 F.Dreise Noorderlicht 75 65 49 69 258   35              
36 E.de Jonge Alinghoek 61 68 65 63 257   36              
37 A.Kruijer Doe je Best 65 70 56 66 257   37              
38 J.Gruis Dussel 't HH 58 67 66 66 257   38              
39 H.Schepers AKC Actief 68 58 56 72 254   39              
40 J.Eisses Alinghoek 49 74 63 49 253   40              
41 H.Leferink B&B 61 67 67 57 252                  
42 C.Nuninga Noorderlicht 66 50 83 53 252                  
43 R.Wijbenga Alinghoek 65 65 66 56 252                  
44 J.vd Werff Ons Genoegen H 68 54 68 61 251                  
45 G.Bos ESIGE 60 63 77 51 251                  
46 W.van Steenwijk t Swientje 73 62 73 43 251                  
47 H.Wierth Concordia 56 69 55 66 246                  
48 K.Ufkes MAC 73 42 66 64 245                  
49 E.Brinkman ODIN 67 55 58 64 244                  
50 M.Spijker Kegelvrienden 56 76 44 66 242                  
51 E.Nijkamp Concordia 59 50 59 72 240                  
52 J.Muurman t Swientje 70 55 59 54 238                  
53 A.Jager B&B 57 72 56 50 235                  
54 E.vd Holt Noorderlicht 59 55 61 60 235                  
55 C.P.Koning t Swientje 61 57 65 52 235                  
56 G.Scholten Noorderlicht 53 79 34 66 232                  
57 P.Koets ODIN 53 68 50 61 232                  
58 B.Piëst MAC 61 57 63 51 232                  
59 L.T.Hamstra Doe je Best 62 50 51 56 229                  
60 S.Nieboer Acht o/d Lange 54 47 61 66 228                  
61 H.vd Berg Schuine Plank 52 57 58 61 228                  
62 K.Naaijer ODIN 74 51 49 52 226                  
63 W.Slootweg St.Vitus 52 51 54 67 224                  
64 H.de Jonge B&B 51 60 59 54 224                  
65 P.de Vries B&B 52 61 55 55 223                  
66 G.Schrage Ons Genoegen H 59 32 67 63 221                  
67 G.van Gorkom Kegelvrienden 60 46 52 63 221                  
68 D.Ruiter t Swientje 34 68 64 54 220                  
69 F.Keizer t Swientje 64 43 56 56 219                  
70 T.Guns Doe je Best 47 61 48 62 218                  
71 W.Ellerman WOP 51 49 48 68 216                  
72 E.Hulsing Schuine Plank 50 55 48 63 216                  
73 A.Hendriks Alinghoek 55 50 57 52 214                  
74 K.Post Noorderlicht 36 63 56 58 213                  
75 J.Kaijser WOP 48 39 52 73 212                  
76 B.Arkema ODIN 56 49 43 58 206                  
77 L.Schoon AKC Actief 69 39 52 45 205                  
78 R.Quinten DIG 61 45 42 54 202                  
79 J.Wind Concordia 37 65 39 60 201                  
80 J.Kruijer Doe je Best 56 55 43 45 199                  
81 D.Hebels Alinghoek 60 34 58 43 195                  
82 J.Kamphuis Ons Genoegen H 28 45 59 58 190                  
83 C.Holthuijsen Schuine Plank 44 57 46 43 190                  
84 R.Nieuwold DIG 52 40 37 53 182                  
85 D.J.Vos t Swientje 59 62 60 26 181                  
86 W.J.B.Grol t Swientje 44 36 58 41 179                  
87 J.Bults MAC 41 50 60 24 175                  
88 M.Blauwiekel Doe je Best 38 45 42 35 160                  
89 S.Kampstra KID 40 46 31 37 154                  
90 J.G.Siefkes t Swientje 16 17 59 47 139