Alinghoek Toernooi 2019

Eindstand Voorrondes

De deelnemers in het ROOD plaatsen zich voor de finale!
De deelnemers met een * bij hun naam hebben afgezegd voor een finaleplaats.
Finale Heren zaterdag 23 februari om 19:00 uur   Finale Dames zaterdag 23 februari om 13:00 uur
Heren A   Dames A
1 E.P.ten Wolde VOG Doesburg 86 87 86 88 347   1 K.Heuvingh Lady Skittles 83 75 86 85 329
2  F.Frikken Acht o/d Lange 88 85 83 88 344   2 T.Kruize BKC Borculo 80 81 81 82 324
3 B.Rosier  * de Bargen 88 84 87 85 344   3 D.Broersma KCZN 74 85 82 81 322
4 J.van der Meulen Alinghoek 86 77 88 89 340   4 L.Lemmen Alinghoek 76 80 72 85 313
5 R.Middel ODIN 84 84 85 86 339   5 A.Meihuizen Alinghoek 74 75 75 76 300
6 A.Lemmen Alinghoek 87 79 84 88 338   6 C.Bon BKC Borculo 66 71 76 84 297
7 P.Broersma  * de Bargen 85 82 87 84 338   7 T.de Waal KIO 77 67 78 73 295
8 H.Timmer Knal 89 87 83 77 336   8 D.Huurneman BKC Borculo 77 74 69 72 292
9 M.Brinksma de Bargen 86 79 88 82 335   9 J.Hulsebos VOG 76 79 68 61 284
10 L.Heuvingh ONAT 86 83 85 80 334   10 T.Franssen Gooi ze Om 64 74 74 71 283
11 J.Beijering Alinghoek 84 76 85 85 330   11              
12 T.van der Meulen ATDV 85 84 79 82 330   12              
13 W.Kluter Noorderlicht 83 85 84 76 328   13              
14 R.de Smet de Bargen 82 79 83 83 327   14              
15 P.Koning Alinghoek 81 81 79 83 324   15              
16 M.Eleveld ONAT 85 79 79 79 322   16              
17 A.Kremer WOP 87 72 82 78 319   17              
18 F.Hebels Alinghoek 79 76 81 82 318   18              
19 M.van Daal Keizer Karel 80 81 73 81 315   19              
20 Ben Woordes de Eendracht 84 73 82 73 312   20              
21 C.Vermeulen de Tibbe 81 79 78 74 312   21              
22 J.Duursma WOP 81 74 81 69 305   22              
23 R.Raaben BKC Borculo 78 75 81 70 304   23              
24 C. de Vries de Bargen 82 73 73 75 303   24              
25 P.Nijmolen Val Umme 64 77 78 74 293   25              
26 M.Martens KID 72 63 73 84 292   26              
27 B.Kaijser WOP 67 74 70 77 288   27              
28 J.Pronk Keizer Karel 60 65 68 70 263   28              
29 W.Ros Val Umme 62 45 7 79 256   29              
Heren B   Dames B
1 T.Baars HZP 84 79 83 82 328   1 A.Poelman Gooi ze Om 81 70 82 76 309
2 L.Tappel Nooitgedacht 77 78 85 85 325   2 H.Pieters VOG 71 76 76 74 297
3 J.Hulshof t Swientje 80 79 73 83 315   3 G.Sanders Alinghoek 71 75 68 83 297
4 J.Hebels jr. Alinghoek 73 79 77 85 314   4 M.Nieboer Langs de Kant 68 62 80 76 286
5 T.Heerlien B&B 78 85 81 70 314   5 T.Hartman Langs de Kant 70 78 67 70 285
6 F.Mellens  * Gooi Raak 79 73 78 80 310   6 A.Hoksbergen Keizer Karel 66 69 70 68 273
7 R.Schouten Keizer Karel 77 79 75 79 310   7 J.Posthumus Gladweg 68 63 73 69 273
8 R.Martens KID 83 73 81 70 307   8 H.P.Bos Esige 65 71 58 69 263
9 H.de Jong Acht o/d Lange 76 64 81 82 303   9 J.Schuitema Alinghoek 67 61 74 61 263
10 B.Prins ODIN 79 75 72 76 302   10 T.Herwich Noorderlicht 63 68 63 66 260
11 G.van Bruggen  * Dussel 't HH 78 69 82 73 302   11 M.Raaben BKC Borculo 62 61 59 74 256
12 L.de Vries DGKB 74 75 72 80 301   12 G.van Iren VOG 69 62 55 65 251
13 W.J.te Velde Recreant 79 75 74 73 301   13 I.Meijer Langs de Kant 62 52 60 77 251
14 R.Hebels  * KID 75 73 76 75 299   14 M.van Gorkom Kegelvrienden 61 55 70 64 250
15 J.Boonman ODIN 74 69 79 77 299   15 E.Hulshof VOG 57 47 77 65 246
16 H.Jolink VOG Doesburg 66 80 78 70 294   16 B.Thomissen BPR 54 53 77 49 233
17 H.de Jong de Bargen 69 68 81 76 294   17 G.Wolf KVO 67 39 57 64 227
18 R.Vlek  de Tibbe 80 76 79 59 294   18 M.Terpstra VOG 62 49 58 55 224
19 E.Kluter Noorderlicht 77 71 71 74 293   19 A.Oskam UKB 42 40 45 53 180
20 W.Wieringa t Swientje 80 68 80 59 287   20              
21 P.J.Bon BKC Borculo 72 67 77 69 285   21              
22 J.L.Kuipers t Swientje 57 74 75 76 282   22              
23 C.van Loo Sint Vitus 77 73 59 68 277   23              
24 W.Ellerman WOP 71 68 63 75 277   24              
25 J.Kamphuis Ons genoegen h 67 71 72 66 276   25              
26 J.Bockhoudt Dussel 't HH 47 77 69 82 275   26              
27 J.vd Veen ODIN 73 63 70 67 273   27              
28 H.Knollema NNKB 64 72 66 71 273   28              
29 J.Hulshof KID 69 73 64 66 272   29              
30 J.Egges DIG 61 59 72 79 271   30              
31 H.Munneke Ons Genoegen z 64 58 75 73 270                  
32 E.Bakker DDD 69 65 68 68 270                  
33 M.Siemons MAC 78 69 65 53 265                  
34 J.Drenth Ons Genoegen z 70 72 71 51 264                  
35 G.Verstege HZP 70 67 75 51 263                  
36 M.Bakker Kegelvrienden 75 64 66 57 262                  
37 J.Schrage Acht o/d Lange 71 70 62 58 261                  
38 A.Thomissen HZP 72 67 57 62 258                  
39 E.Kuijn HZP 68 62 59 69 258                  
40 C.Kral Concordia 71 56 62 66 255                  
41 H.Meijer  MAC 77 50 63 64 254                  
42 H.Klöpping de Tibbe 66 50 68 70 254                  
43 W.Kruijer MAC 73 62 59 59 253                  
44 H.Horlings Ons Genoegen h 68 46 64 75 253                  
45 F.Kanninga KID 69 44 55 65 233                  
46 A.Huisman ODIN 43 58 63 62 226                  
47 H.Snoeijer Kegelvrienden 44 50 57 59 210                  
Heren C   Dames C
1 J.Wigchers WOP 76 71 74 80 301   1 B.Bröerken  * Gooi ze Om 65 61 72 58 256
2 G.Huurneman BKC Borculo 79 67 70 75 291   2 A.Weesepoel KVO 61 70 61 61 253
3 J.Oldenburger * Concordia 76 66 75 71 288   3 S.de Groot UKB 49 7 62 71 252
4 E.de Jonge  * Concordia 73 70 63 78 284   4 J.de Jonge  * KIO 57 64 58 71 250
5 K.Post Noorderlicht 75 67 61 81 284   5 P.Dijkstra KCZN 62 59 6 61 242
6 J.vd Hoek  * Plat 68 59 77 75 279   6 L.Kral  * KIO 54 58 69 50 231
7 JJ.Juiper Doe je Best 60 74 75 69 278   7 J.Rutgers AKC Actief 50 69 52 57 228
8 R. Quinten DIG 79 73 61 64 277   8 J.Luit VOG 48 59 58 55 220
9 B.Hofman Plat 69 70 67 70 276   9 M.Willemsen  * Noorderlicht 49 55 61 53 218
10 P.Ufkes MAC 70 56 69 81 276   10 D.Bosscher Noorderlicht 59 49 48 61 217
11 W.Molema  * Ontspanning 65 65 75 67 272   11 M.de Haan Gooi ze Om 58 39 54 65 216
12 J.vd Werff Ons Genoegen h 65 73 72 61 271   12 H.de Ruiter KIO 49 69 50 43 211
13 J. Grin DIG 71 67 73 59 270   13 G.Krikke Kegelvrienden 55 60 37 56 208
14 P.Koets ODIN 69 58 60 83 270   14 A.Ros Val Umme 58 61 43 45 207
15 J.Pompstra WOP 68 66 78 55 267   15 E.Kuipers VOG 29 71 47 60 207
16 J.Lichter Acht o/d Lange 68 60 69 68 265   16 T.Loer VOG 58 50 48 49 205
17 J.Swart  ODIN 77 50 70 68 265   17 K.Hebels Alinghoek 59 54 36 50 199
18 J.Hut Plat 69 60 73 63 265   18 A.van Loo Langs de Kant 50 59 48 42 199
19 A.van Veen Doe je Best 64 62 69 69 264   19 S.Windt KIO 51 67 51 25 194
20 P.Wolters de Schuine Plank 66 70 62 66 264   20 A.Verstege BPR 60 51 40 42 193
21 S.Ellerie Concordia 64 63 68 65 260   21 T.Nuninga Noorderlicht 52 47 43 50 192
22 M.Blauwiekel Doe je Best 57 65 73 64 259   22 J.Dorgelo Gooi ze Om 62 37 48 44 191
23 H.Leferink B&B 69 71 67 51 258   23 D.Grol KIO 48 46 44 52 190
24 A.Pot Noorderlicht 70 55 69 63 257   24 G.Boneschansker KIO 49 47 44 44 184
25 H.Loer de Tibbe 72 50 69 66 257   25 A.M Knottnerus Langs de Kant 28 62 59 32 181
26 W.Slootweg Sint Vitus 64 68 69 55 256   26 T.Geukens KIO 32 51 52 45 180
27 B.Jeuring KID 64 53 62 77 256   27 A.Frikken KVO 47 37 54 41 179
28 C.v. Weerden de Tibbe 64 60 63 69 256   28 H.Roelfszema Noorderlicht 46 50 38 35 169
29 H.Eefting Gooi Raak 64 65 67 58 254   29 G.Hellendoorn Kegelvrienden 26 29 40 52 147
30 G.Scholten Noorderlicht 38 71 74 71 254   30              
31 K.Bos KID 66 64 68 54 252   31              
32 J.Werkman Plat 55 62 66 69 252   32              
33 J.H.Buurke Doe je Best 66 74 66 45 251   33              
34 A.Sanders Alinghoek 61 59 68 61 249   34              
35 M.Spijker Kegelvrienden 60 66 60 62 248   35              
36 W.Stavasius Ontspanning 57 65 74 51 247   36              
37 R.Horlings Concordia 66 55 59 66 246   37              
38 W. van Est Concordia 61 58 70 57 246   38              
39 J.Drenth Sint Vitus 57 70 66 52 245   39              
40 F.Keizer t Swientje 54 60 65 64 243   40              
41 K.vd Nol Plat 57 66 61 58 242                  
42 A.Jager B&B 60 57 58 66 241                  
43 G.Murris Gooi Raak 71 56 62 51 240                  
44 J.de Vreeze Sint Vitus 67 52 67 54 240                  
45 R.Nieuwold DIG 65 59 64 51 239                  
46 T.Guns Doe je Best 55 61 58 65 239                  
47 C.Holthuijsen de Schuine Plank 58 62 55 64 239                  
48 L.Oldenbeuving KID 62 42 65 69 238                  
49 J.Muurman t Swientje 59 56 62 61 238                  
50 G.Dijkstra de Bargen 60 66 49 61 236                  
51 C.Nuninga Noorderlicht 56 56 65 59 236                  
52 E.vd Holt Noorderlicht 65 63 58 50 236                  
53 B.Aalfs Gooi Raak 66 63 51 55 235                  
54 W.v.Steenwijk t Swientje 62 63 56 50 231                  
55 K.de Jonge B&B 56 61 54 59 230                  
56 J.Bults MAC 75 49 54 50 228                  
57 K.Werkman Plat 74 43 56 54 227                  
58 H.vd Berg de Schuine Plank 58 50 62 57 227                  
59 D.Ruiter t Swientje 52 68 51 56 227                  
60 D.J.Vos t Swientje 48 57 59 62 226                  
61 C.Goosen Ons Genoegen h 53 62 58 52 225                  
62 K.Ufkes MAC 80 35 63 46 224                  
63 CP Koning t Swientje 52 59 50 62 223                  
64 J.Kruijer Doe je Best 63 59 48 52 222                  
65 E.Brinkman ODIN 41 63 49 68 221                  
66 L.Schuurman Plat 52 54 59 56 221                  
67 G.van Gorkom Kegelvrienden 58 53 51 57 219                  
68 T.Ellerie Concordia 30 62 64 61 217                  
69 G.Schrage Ons Genoegen h 54 55 61 47 217                  
70 A.Zwiers Plat 50 64 58 44 216                  
71 H.Werkman Plat 53 67 55 41 216                  
72 R.Wijbenga Alinghoek 57 68 30 61 216                  
73 D. de Boer Concordia 42 62 56 55 215                  
74 L.Schoon AKC Actief 64 49 67 35 215                  
75 K.Kroon DIG 46 50 52 66 214                  
76 H.Wierth Concordia 45 58 50 57 210                  
77 J.Boltjes Dussel 't HH 64 38 61 47 210                  
78 A.Kruijer Doe je Best 60 46 50 51 207                  
79 A.B Broek t Swientje 55 46 52 54 207                  
80 J.Windt Concordia 54 42 55 52 203                  
81 J.de Jong Plat 42 49 46 64 201                  
82 H.de Jonge B&B 43 55 58 39 195                  
83 J.Eisses Alinghoek 43 48 45 58 194                  
84 J.Steinfelder Concordia 30 66 41 56 193                  
85 E.Hulsing de Schuine Plank 36 45 62 50 193                  
86 J.Kaijser WOP 57 52 52 26 187                  
87 J.Gruis Dussel 't HH 46 56 45 40 187                  
88 A.Hendriks Alinghoek 55 43 54 34 186                  
89 H.Schepers AKC Actief 45 39 41 51 176                  
90 G.J.Bos ESIGE 39 49 36 50 174                  
91 J.G.Siefkes t Swientje 46 34 53 39 172                  
92 D.Loer de Tibbe 48 26 52 39 165                  
93 J.Boerma Gooi Raak 24 31 48 45 148                  
94 A.Zeemering de Tibbe 61 47 16 X 124                  
95 D.Hebels Alinghoek 13 25 9 32 79