Alinghoek Toernooi 2015

Eindstand Voorrondes

De deelnemers in het ROOD plaatsen zich voor de finale!
De deelnemers met een * bij hun naam hebben afgezegd voor een finaleplaats.
Finale Heren zaterdag 28 februari om 19:00 uur   Finale Dames zaterdag 28 februari om 13:00 uur
Heren A   Dames A
1 B.Woordes de Eendracht 90 88 89 88 355   1 K.Heuvingh Lady Skittles 86 81 83 84 334
2 A.Lemmen Alinghoek 84 88 86 87 345   2 L.Lemmen Alinghoek 81 83 86 81 331
3 L.Tappel Nooitgedacht 85 82 89 85 341   3 B.Jansen  * Onder Ons 79 77 88 84 328
4 F.Frikken Acht o/d Lange 86 82 89 83 340   4 R.Kales The Ladies 85 85 70 79 319
5 K.Reus   * de Prins 88 85 82 84 339   5 S.Lemmen Alinghoek 73 86 83 74 316
6 J.Beijering Alinghoek 83 85 86 85 339   6 J.Hulsebos Negen Oogjes 82 83 74 73 312
7 H.Timmer Knal 87 83 86 82 338   7 A.Meihuizen KIO 78 75 75 74 302
8 O.A.Slim Alinghoek 83 84 85 85 337   8 R.Boltjes VOG 71 77 77 76 301
9 C.de Vries de Bargen 74 89 87 87 337   9 E.Peters DKCB Brummen 72 79 72 78 301
10 E.P.Terwolde VOG 83 83 83 86 335   10 J.Posthumus Gladweg 74 70 79 75 298
11 W.Kluter Noorderlicht 85 83 85 78 331   11 A.Buis DKCB Brummen 77 66 76 76 295
12 B.Prins ODIN 83 83 80 85 331   12 T.Caelen Onder Ons 69 76 68 75 288
13 F.Verkerk Naast de Plank 84 76 83 86 329   13 M.Muurman Alinghoek 74 57 71 76 278
14 H.de Jong Acht o/d Lange 77 81 86 85 329   14 A.Deuling Alinghoek 67 72 64 72 275
15 T.v.d.Meulen ATDV 83 84 77 84 328   15 M.Richter Gladweg 70 76 67 61 274
16 F.Hebels KID 79 85 78 85 327   16 R.Bonder   AA de Hondsrug 77 75 64 58 274
17 M.Eleveld ONAT 84 80 82 81 327   17 A.Heller Gooi ze Om 66 64 79 61 272
18 A.B.Rosier de Bargen 75 83 80 88 326   18 T.Herwich de Treffer 73 57 77 64 271
19 M.Brinksma de Bargen 78 76 84 85 323   19 D.Baars BPR 62 69 77 59 267
20 J.Hebels jr. Alinghoek 80 81 79 83 323   20 D.Hebels Alinghoek 72 64 61 67 264
21 W.E.Gersonius Gooi-Raak 75 79 84 81 319   21 E.Hulshof VOG 58 54 81 64 257
22 H.de Groot MAC 80 71 80 87 318   22 M.Terpstra   AA Negen Oogjes 54 65 75 44 238
23 M.Martens KID 81 76 83 77 317   23 A.Reus   AA The Ladies 66 57 66 47 236
24 A.Thomissen HZP 80 81 81 73 315   24 J.Rutgers   AA AKC Actief 59 54 54 69 236
25 E.Roggen AWC 86 74 75 77 312   25 T.Franssen Gooi ze Om 69 51 60 52 232
26 L.de Vries pers.lid DGKB 82 69 84 77 312   26 D.de Groot   AA AKC Actief 80 65 45 39 229
27 G.J.ten Rae ODIN 79 79 71 82 311   27 G.Buivinga   AA Negen Oogjes 43 57 65 61 226
28 W.J.ter Velde pers.lid NNKB 81 77 74 79 311   28 T.Bosma       AA Negen Oogjes 51 57 62 55 225
29 O.Tonkens ODIN 77 74 77 81 309   29 B.Thomissen BPR 42 42 65 64 213
30 N.Kales de Prins 76 70 78 85 309   30 J.Luit              AA Negen Oogjes 38 41 56 53 188
31 J.vd.Meulen Alinghoek 71 74 86 76 308                  
32 L.Heuvingh ONAT 73 77 80 78 308                  
33 W.Hofstee ODIN 78 70 75 84 307                  
34 A.Huisman ODIN 79 74 79 75 307                  
35 P.Koning Alinghoek 85 66 75 80 306                  
36 R.Hebels KID 84 73 71 77 305                  
37 M.de Swart  AA de Hondsrug 72 81 68 83 304                  
38 J.Grasdijk Dussel't HH 69 71 81 82 303                  
39 A.Kremer WOP 82 75 81 65 303                  
40 R.Schouten HZP 77 86 68 68 299                  
41 P.Vermeulen de Tibbe 77 80 73 68 298                  
42 H.de Jong de Bargen 70 73 74 80 297                  
43 J.L.Kuipers t Swientje 74 83 65 75 297                  
44 J.Duursma WOP 80 59 81 77 297                  
45 J.Boonman ODIN 67 70 77 81 295                  
46 R.Martens KID 77 76 69 73 295                  
47 W.Ros Val Umme 82 79 73 59 293                  
48 P.Nijmolen Val Umme 66 58 78 83 285                  
49 S.Roukema   AA de Hondsrug 59 70 71 76 276                  
50 K.Bos      AA KID 71 65 64 70 270                  
51 P.Imbos AWC 58 60 73 71 262                  
52 R.Bonder    AA de Hondsrug 67 66 65 60 258                  
53 H.Scheper  AA AKC Actief 65 61 71 61 258                  
54 R.Bouwman  AA KID 63 67 58 57 245                  
55 A.Venema     AA KID 61 53 67 63 244                  
56 S.Garrelds    AA Sint Vitus 75 59 46 61 241                  
57 P.Grasdijk  AA de Hondsrug 54 66 62 59 241                  
58 J.K.de Vries AA de Hondsrug 47 54 67 72 240                  
59 L.Schoon   AA AKC Actief 74 74 51 34 233                  
60 K.Ufkes MAC 61 60 39 61 221                  
61 F.Kanninga     AA KID 67 45 52 49 213                  
62 W.Venema     AA KID 47 44 56 54 201                  
63 K.Krol               AA KID 56 49 42 54 201                  
64 G.Koops        AA Alinghoek 51 37 56 36 180                  
                                 
Heren B   Dames B
1 B.Kaijser WOP 89 72 88 77 326   1 G.Visser  * KIO 75 67 77 75 294
2 R.Middel WOP 80 79 81 83 323   2 S.Verkerk The Ladies 69 70 76 77 292
3 H.J.Knollema pers.lid NNKB 77 77 77 77 308   3 H.Broekema pers.lid NNKB 70 73 66 81 290
4 J.Egges DIG 75 73 85 74 307   4 A.Weesepoel KVO 75 82 68 64 289
5 W.vd Baan Noorderlicht 70 70 84 82 306   5 I.Meijer   * Langs de Kant 68 72 74 71 285
6 J.Werkman Plat 69 79 82 76 306   6 C.Kamperman  * Gladweg 70 62 64 83 282
7 J.Grin  DIG 76 75 73 82 306   7 G.van Iren VOG 67 69 71 74 281
8 J.vd Veen  * ODIN 84 72 78 72 306   8 C.Bon BKC Borculo 72 66 71 69 278
9 S.G.Nieboer Acht o/d Lange 70 76 79 79 304   9 A.Poelman Gooi ze Om 77 63 61 77 278
10 B.Brouwer Alinghoek 80 72 73 77 302   10 E.Donkerbroek VOG 79 70 75 50 274
11 H.Hartsema t Swientje 76 76 77 70 299   11 Y.de Jong Lady Skittles 70 67 73 62 272
12 J.Hebels sr Alinghoek 77 73 76 73 299   12 T.Hartman  * Langs de Kant 68 73 60 71 272
13 R.Vlek de Tibbe 80 66 80 73 299   13 J.Schuitema Alinghoek 70 63 77 61 271
14 J.Kamps Ons Genoegen  z 77 77 73 71 298   14 D.Huurneman BKC Borculo 63 64 72 72 271
15 W.Ellerman WOP 76 81 64 77 298   15 S.Groendijk pers.lid NNKB 73 70 57 65 265
16 W.Kruijer Doe je Best 74 77 72 72 295   16 N.Groen Lady Skittles 73 63 65 61 262
17 JJ.Kuiper Doe je Best 62 79 75 79 295   17 L.Kral  * KIO 63 67 63 67 260
18 C.Nuninga Noorderlicht 75 67 80 73 295   18 A.Ros Val Umme 65 62 65 62 254
19 G.Scholten Noorderlicht 83 81 65 66 295   19 G.Sanders Alinghoek 78 55 58 60 251
20 F.Mellens Gooi-Raak 78 72 69 75 294   20 R.Sluiter  Amiego 63 52 67 69 251
21 A.Wekema Plat 63 76 80 73 292   21 G.Mulder DKCB Brummen 70 67 58 53 248
22 A.Kruijer Doe je Best 69 72 77 74 292   22 Z.Stoker Negen Oogjes 68 66 50 58 242
23 R.Roosien KID 74 74 69 73 290   23 A.Roelfszema de Treffer 58 47 64 69 238
24 F.Keizer t Swientje 67 76 79 68 290   24 B.Hendriksen HOK 80 35 73 48 236
25 M.Hageman Noorderlicht 69 76 78 66 289   25 B.Bröerken Gooi ze Om 58 74 68 32 232
26 A.van Veen Doe je Best 72 64 72 78 286   26 S.Duinkerken pers.lid NNKB 58 60 60 54 232
27 A.Zwiers Plat 76 69 65 73 283   27 S.Windt KIO 54 58 61 59 232
28 G.J.Meijer MAC 71 68 76 67 282   28 M.Poel Negen Oogjes 46 53 70 57 226
29 M.Coops AWC 74 66 69 73 282   29 D.Bosscher de Treffer 58 45 69 33 205
30 G.Spoor de Tibbe 73 69 71 68 281   30 H.de Ruiter KIO 50 43 50 48 191
31 E.Kluter Noorderlicht 76 64 74 66 280                  
32 J.Bockhoudt Dussel' HH 61 73 74 72 280                  
33 G.G.Schrage Ons Genoegen h 60 70 78 71 279                  
34 J.Drenth Sint Vitus 70 71 70 67 278                  
35 H.Munneke Ons Genoegen  z 68 66 68 75 277                  
36 G.Hendriksen de Vrijheid 69 68 64 75 276                  
37 H.Eefting Gooi-Raak 73 65 73 64 275                  
38 H.Klöpping de Tibbe 67 70 83 55 275                  
39 J.Schrage Acht o/d Lange 61 56 84 74 275                  
40 A.Dontje Dussel' HH 74 62 62 74 272                  
41 R.Sloots Alinghoek 66 64 72 70 272                  
42 M.Schotsman Ons Genoegen  z 49 75 72 75 271                  
43 G.H.Kral Concordia 72 73 54 69 268                  
44 S.Letema Schuine Plank 64 71 66 67 268                  
45 R.Horlings Concordia 66 73 70 58 267                  
46 D.vd. Ley Schuine Plank 68 56 71 72 267                  
47 W.van Est Concordia 68 69 60 68 265                  
48 J.Oldenburger Concordia 76 57 67 64 264                  
49 E.Kremer AWC 75 61 65 63 264                  
50 J.de Vreeze Sint Vitus 68 48 75 70 261                  
51 A.Sanders Alinghoek 58 58 76 69 261                  
52 J.Kaijser WOP 52 65 68 76 261                  
53 D.van Iren Sint Vitus 58 52 73 75 258                  
54 G.Mulder WOP 57 69 72 57 255                  
55 J.Pompstra WOP 79 66 54 55 254                  
56 H.Loer de Tibbe 49 67 72 65 253                  
57 J.Wessels WOP 68 58 68 56 250                  
58 H.R.Wierth Concordia 62 52 54 79 247                  
59 D.Loer de Tibbe 54 47 70 76 247                  
60 J.Boltjes Dussel' HH 60 48 78 59 245                  
61 J.H.Buurke Doe je Best 57 70 48 66 241                  
62 H.Venema Dussel' HH 52 50 72 60 234                  
63 C..van Loo Sint Vitus 55 56 64 57 232                  
64 J.Kruijer Doe je Best 74 61 51 46 232                  
65 P.Hamminga AWC 53 49 40 81 223                  
66 B.Jeuring KID 51 53 50 67 221                  
67 J.Eikens WOP 52 58 53 58 221                  
68 B.Arkema ODIN 43 56 56 63 218                  
69 R.M.Goosen Ons Genoegen h 50 65 43 55 213                  
70 J.Hendriks pers.lid NNKB 49 55 56 53 213                  
71 G.van Bruggen Dussel' HH 56 62 57 37 212                  
72 H.Meijerink Concordia 60 46 49 47 202                  
73 W.Delger Acht o/d Lange 71 19 50 50 190                  
74 W.van Steenwijk t Swientje 45 33 50 51 179                  
75 J.Kram t Swientje 49 15 57 55 176                  
76 H.Lesterhuis B&B 3 17 46 36 102                  
                                 
Heren C   Dames C
1 P.J.Bon BKC Borculo 69 81 81 70 301   1 H.Pieters Negen Oogjes 77 74 71 78 300
2 R.Hamming  * Amiego 81 68 66 73 288   2 A.Hamming  * Amiego 66 64 63 57 250
3 A.Noordhoff  * ODIN 68 57 76 73 274   3 F.Sloots Alinghoek 58 67 64 58 247
4 K.Werkman Plat 75 62 71 64 272   4 K.Hendriks pers.lid NNKB 64 59 58 66 247
5 J.Hulshof   * KID 69 63 71 66 269   5 I.Huizinga VOG 57 48 62 73 240
6 W.Slootweg Sint Vitus 68 74 69 57 268   6 A.Hoksbergen DIG 65 48 62 61 236
7 E.Bakker DDD 61 74 70 58 263   7 H.van Timmeren Gooi ze Om 56 61 58 55 230
8 L.Oldenbeuving * KID 66 69 65 62 262   8 T.Lesterhuis KIO 56 58 61 51 226
9 J.Bröerken AWC 73 70 58 59 260   9 A.van Loo Langs de Kant 57 57 46 66 226
10 G.Huurneman BKC Borculo 74 59 60 66 259   10 E.Kuipers Negen Oogjes 54 49 63 57 223
11 F.Siemons MAC 61 66 67 64 258   11 D.Sanders Alinghoek 44 80 53 44 221
12 A.B.Broek t Swientje 68 61 62 64 255   12 H.Bouman Alinghoek 60 44 68 48 220
13 H.Horlings Ons Genoegen  h 55 55 81 63 254   13 T.Peters DKCB Brummen 60 53 54 53 220
14 B.Hofman Plat 68 53 71 61 253   14 J.Lemmen Alinghoek 57 63 34 57 211
15 L.Hamstra Doe je Best 54 54 68 77 253   15 R.Jansen DKCB Brummen 57 56 48 45 206
16 A.Pot Noorderlicht 69 67 62 54 252   16 M.Buning Lady Skittles 49 53 39 60 201
17 J.Hut Plat 65 64 60 62 251   17 D.de Ruiter Langs de Kant 54 42 46 50 192
18 P.Wolters Schuine Plank 61 67 55 68 251   18 G.Wieringa Amiego 51 36 46 56 189
19 G.Herbers ATDV 48 68 69 65 250   19 D.Grol KIO 55 52 40 39 186
20 K.vd.Nol Plat 72 48 67 59 246   20 J.Edens VOG 54 33 57 39 183
21 E.Gitsels Sint Vitus 65 55 64 59 243   21 B.Nijborg Negen Oogjes 49 45 34 44 172
22 T.Baars HZP 55 64 65 58 242   22 J.Dorgelo pers.lid NNKB 36 40 36 53 165
23 J.Strootman ATDV 43 71 52 75 241   23 G.Boneschansker KIO 58 23 55 23 159
24 Th.Dijkstra Plat 59 59 54 69 241   24 B.Prins Langs de Kant 60 18 30 14 122
25 J.G.Siefkes t Swientje 59 58 73 49 239   25              
26 A.Zeemering de Tibbe 55 68 56 60 239   26              
27 A.Bouman Alinghoek 60 63 66 47 236   27              
28 J.Kamphuis Ons Genoegen  h 62 56 70 48 236   28              
29 E.Nijkamp Concordia 68 58 56 53 235   29              
30 H.Werkman Plat 64 51 59 61 235   30              
31 H.Leferink B&B 60 54 62 58 234   31              
32 R.Ploeger MAC 62 64 47 61 234   32              
33 H.Baas MAC 49 53 67 64 233   33              
34 R.Bosch WOP 61 69 48 54 232   34              
35 M.Blauwiekel Doe je Best 53 58 72 48 231   35              
36 M.Oosterbrink Gooi-Raak 54 56 58 61 229   36              
37 J.Bults MAC 62 63 54 46 225   37              
38 D.de Raaf Alinghoek 54 52 59 59 224   38              
39 G.Kloosterhuis B&B 67 62 61 32 222   39              
40 E.Kuijn HZP 60 51 60 50 221   40              
41 H.vd.Berg Schuine Plank 60 51 54 54 219                  
42 J.R.de Waal B&B 43 65 57 53 218                  
43 T.Spoorenberg Amiego 52 50 55 60 217                  
44 K.Post Noorderlicht 47 54 63 53 217                  
45 C.van Weerden de Tibbe 62 50 58 47 217                  
46 T.Bröerken AWC 45 58 44 64 211                  
47 A.Smit WOP 60 66 34 51 211                  
48 D.J.Vos t Swientje 55 46 53 56 210                  
49 H.Meijer MAC 64 28 63 54 209                  
50 G.Murris Gooi-Raak 54 54 52 47 207                  
51 J.Swart ODIN 49 65 32 56 202                  
52 J.Lichter Acht o/d Lange 48 50 61 43 202                  
53 K.Bazuin Gooi-Raak 45 35 56 63 199                  
54 E.vdHolt Noorderlicht 44 43 53 59 199                  
55 C.Buijsman Doe je Best 43 58 50 42 193                  
56 E.Hulsing Schuine Plank 30 53 45 64 192                  
57 B.Boerma Gooi-Raak 53 47 49 42 191                  
58 E.Welp Doe je Best 36 53 62 40 191                  
59 A.L.H.Jager B&B 46 41 43 60 190                  
60 P.de  Vries B&B 50 49 41 48 188                  
61 A.Roelfszema Ontspanning 58 34 54 42 188                  
62 B.Kruize de Tibbe 42 48 47 49 186                  
63 O.Feenstra de Tibbe 70 28 40 43 181                  
64 J.vd Werff Ons Genoegen  h 48 37 59 35 179                  
65 B.Veldkamp pers.lid NNKB 38 34 50 54 176                  
66 D.Karsdorp Plat 53 36 43 42 174                  
67 J.de Jong Plat 40 35 42 53 170                  
68 G.Jakobs Plat 34 38 56 38 166                  
69 S.Ellérie Concordia 45 37 32 39 153