Alinghoek Toernooi 2013

Eindstand Voorrondes

De deelnemers in het ROOD plaatsen zich voor de finale!
De deelnemers met een * bij hun naam hebben afgezegd voor een finaleplaats.
Finale Heren zondag 3 maart om 13:00 uur.   Finale Dames vrijdag 1 maart om 19:00 uur.
Heren A   Dames A
1* B.Woordes De Eendracht 90 84 87 87 348   1 K.Heuvingh Lady Skittles 83 85 82 85 335
2 F.Frikken Acht o/d Lange 80 90 85 86 341   2 S.Lemmen Alinghoek 81 83 85 83 332
3 J.Hebels jr. Alinghoek 83 82 86 89 340   3 L.Lemmen Alinghoek 81 83 87 81 332
4* J.vd.Meulen Alinghoek 81 88 86 85 340   4* A.de Boer Negen Oogjes 76 75 77 84 312
5 H.de Jong Acht o/d Lange 82 84 82 85 333   5* M.Koning Pers.lid NNKB 76 71 80 75 302
6 O.Tonkens ODIN 81 82 82 86 331   6* J.Posthumus Gladweg 77 66 83 74 300
7 L.Heuvingh ONAT 81 83 85 81 330   7 A.Meihuizen KIO 71 76 64 79 290
8* J.L.Kuipers ’t Swientje 81 82 87 79 329   8 T.Herwich De Treffer 68 75 73 72 288
9 O.A.Slim Alinghoek 86 80 86 77 329   9* T.de Waal KIO 76 61 72 77 286
10 A.Lemmen Alinghoek 87 85 82 75 329   10 F.Oosting Alinghoek 71 75 70 66 282
11* J.A.Luiting Dussel ’t HH 81 83 77 87 328   11 J.Hulsebos Negen Oogjes 68 64 68 70 270
12 E.Roggen AWC 85 75 82 85 327   12 D.Hebels  Alinghoek 57 61 78 68 264
13 P.Mooibroek Drouwen Erica 85 75 84 82 326   13 A.Deuling Alinghoek 65 65 66 66 262
14 T.vd.Meulen ATDV 77 88 74 84 323   14 R.Bonder De Hondsrug 65 66 59 65 255
15 A.Kremer NBO 76 82 86 76 320   15 M.Raben HOK 50 55 71 66 242
16 K.Kolk AWC 79 78 86 79 322   16 M.Kraake Kegelvrienden 52 48 68 52 220
17 R.Middel ODIN 87 64 83 87 321   17 J.Enting Amiego 63 61 24 45 193
18 J.Beijering Alinghoek 86 81 79 74 320                  
19 J.vd.Veen ODIN 76 86 81 75 318                  
20 K.Vos Drouwen Erica 79 78 84 75 316                  
21 H.de Groot MAC 81 76 79 80 316                  
22 W.Ros Val Umme 78 71 83 84 316                  
23 M.Martens Drouwen Erica 83 84 73 74 314                  
24 J.Kamps Ons Genoegen z 77 81 82 74 314                  
25 M.Eleveld ONAT 77 77 80 78 312                  
26 H.Hartsema ’t Swientje 82 74 76 80 312                  
27 B.Prins ODIN 71 79 83 75 308                  
28 R.Martens Drouwen Erica 79 84 61 83 307                  
29 R.J.Middel NBO 77 81 77 70 305                  
30 F.Hebels Alinghoek 75 75 80 75 305                  
31 A.Huisman ODIN 75 83 75 71 304                  
32 J.Duursma WOP 78 77 69 77 301                  
33 W.Gersonius Gooi Raak 62 66 86 86 300                  
34 J.Hebels sr. Alinghoek 76 72 67 82 297                  
35 B.Kaijser WOP 75 73 78 68 294                  
36 K.Ufkes MAC 78 66 75 73 292                  
37 G.J.ten Rae ODIN 77 77 72 66 292                  
38 G.G.Schrage Ons Genoegen h 67 60 81 84 292                  
39 C.Vermeulen De Tibbe 78 58 84 68 288                  
40 R.Hebels Drouwen Erica 70 68 73 76 287                  
41 A.Luik ’t Swientje 72 72 64 78 286                  
42 J.Klein Gebbink De Vrijheid 74 73 76 61 284                  
43 W.Kluter Noorderlicht 69 79 65 67 280                  
44 W.te Brake De Vrijheid 56 66 80 77 279                  
45 P.Nijmolen Val Umme 74 59 65 77 275                  
46 R.Bonder De Hondsrug 69 75 70 58 272                  
47 J.K.Grin DIG 66 55 80 69 270                  
48 W.Hofstee ODIN 77 56 71 66 270                  
49 P.Koning Pers.lid NNKB 65 62 67 71 265                  
50 B.Sluiter Amiego 66 43 67 70 246                  
51 R.Roossien Drouwen Erica 56 65 60 64 245                  
52 R.Vlek De Tibbe 57 41 62 76 236                  
                                 
Heren B   Dames B
1 H.Hendriks ANKO 66 82 77 85 310   1* A.Heijne Drouwen Erica 73 69 79 73 294
2 J.Ots ANKO 69 77 80 76 302   2 G.v.Iren VOG 72 70 71 73 286
3 J.Drenth Ons Genoegen z 70 76 76 77 299   3 G.Wolf KVO 71 67 71 74 283
4 A.Kruijer Doe je Best 68 69 83 77 297   4 A.Weesepoel KVO 77 72 64 68 281
5 H.J.Knollema De Hondsrug 80 63 73 81 297   5 S.Windt KIO 66 64 75 66 271
6 J.J.Kuiper Doe je Best 76 75 73 71 295   6 J.Schuitema Alinghoek 70 72 60 61 263
7 G.Hendriksen De Vrijheid 71 68 80 75 294   7 H.Roelfszema De Treffer 74 64 60 63 261
8 E.Vos Drouwen Erica 68 82 73 70 293   8 O.Dallinga Holder de Bolder 67 66 66 61 260
9 A.Wekema Plat 54 79 84 76 293   9* B.Nijborg Negen Oogjes 59 59 59 75 252
10 F.Mellens Gooi Raak 79 65 72 76 292   10 G.Visser KIO 65 61 63 62 251
11 J.Wessels NBO 73 68 76 75 292   11 G.Sanders Alinghoek 70 59 57 65 251
12 E.Kluter Noorderlicht 77 69 78 67 291   12 C.H.Boerema UVO 60 60 65 60 245
13 P.Dijkema Holder de Bolder 62 81 76 72 291   13 S.Groendijk Pers.lid NNKB 54 59 62 67 242
14 P.Ufkes MAC 73 69 72 77 291   14 G.Boneschansker KIO 61 58 58 56 233
15 P.Hamminga AWC 68 85 64 70 287   15 B.Hendriksen HOK 56 30 71 52 209
16 G.Koning Amiego 71 64 75 75 285   16 M.Pleizier OOG 55 45 47 57 204
17 D.v.Iren Sint Vitus 67 63 74 80 284   17 E.Hulshof VOG 46 43 41 21 151
18 G.Kamphuis Dussel ’t HH 67 80 72 65 284                  
19 G.v.Bruggen Dussel t’ HH 76 74 72 62 284                  
20 W.Ellerman WOP 66 70 68 79 283                  
21 J.Werkman Plat 75 75 66 67 283                  
22 A.Buter ATDV 76 66 69 69 280                  
23 B.de Vries Pers.lid NNKB 71 58 73 78 280                  
24 B.Pruisman Sint Vitus 67 70 76 64 277                  
25 K.Hes Plat 70 65 68 74 277                  
26 P.Imbos AWC 76 64 79 58 277                  
27 R.Sloots Alinghoek 70 60 80 67 277                  
28 K.Kroon DIG 67 71 79 59 276                  
29 T.Kempers ANKO 69 69 61 77 276                  
30 W.Delger Acht o/d Lange 67 74 72 61 274                  
31 J.vd Hoek Plat 69 69 69 65 272                  
32 J.de Vreeze Sint Vitus 75 67 61 67 270                  
33 A.Pot Noorderlicht 71 63 72 64 270                  
34 M.Siemons MAC 74 59 77 59 269                  
35 M.Schotsman Ons Genoegen z 63 72 58 75 268                  
36 E.Kremer AWC 66 62 68 72 268                  
37 M.v.Bruggen Ons Genoegen z 71 71 59 65 266                  
38 G.Meijer MAC 66 57 77 65 265                  
39 G.Spoor De Tibbe 70 67 72 55 264                  
40 J.Veltman Gooi Raak 82 60 70 52 264                  
41 S.Nieboer Acht o/d Lange 60 76 60 65 261                  
42 J.Bockhoudt Dussel t’ HH 82 69 65 44 260                  
43 B.Piëst MAC 66 55 59 80 260                  
44 C.Nuninga Noorderlicht 65 65 72 58 260                  
45 F.Dreise Noorderlicht 70 60 72 58 260                  
46 J.Hulshof ’t Swientje 61 60 68 70 259                  
47 T.Bröerken AWC 78 67 59 53 257                  
48 A.Sanders Alinghoek 66 59 79 55 259                  
49 J.Pompstra WOP 50 73 59 74 256                  
50 H.Klöpping De Tibbe 71 48 74 59 252                  
51 H.J.Oosting ATDV 64 63 71 53 251                  
52 M.Coops AWC 58 72 54 67 251                  
53 J.Egges DIG 61 59 66 63 249                  
54 L.Oldenbeuving Drouwen Erica 59 56 61 72 248                  
55 H.Horlings Ons Genoegen h 66 69 56 56 247                  
56 A.Zeemering De Tibbe 56 61 64 66 247                  
57 J.B.Eikens NBO 54 68 71 53 246                  
58 K.Scheltens Veendam 65 47 56 78 246                  
59 G.J.Meijer MAC 62 60 65 58 245                  
60 E.Gitsels Sint Vitus 63 58 70 49 240                  
61 H.Kraake Kegelvrienden 56 62 69 52 239                  
62 H.Munneke Ons Genoegen z 60 52 61 64 237                  
63 R.Doornbusch Ons Genoegen h 52 44 65 74 235                  
64 R.Hamming Amiego 73 61 54 45 233                  
65 H.Eefting Gooi Raak 61 60 58 54 233                  
66 B.Raben De Vrijheid 61 51 63 57 232                  
67 D.Ruiter ’t Swientje 71 64 58 38 231                  
68 G.Herbers ATDV 49 62 54 65 230                  
69 J.G.Siefkes ’t Swientje 64 60 54 51 229                  
70 E.v.d.Holt Noorderlicht 66 59 52 51 228                  
71 S.Wollinga De Tibbe 64 33 59 70 226                  
72 H.Post Gooi Raak 53 55 53 62 223                  
73 G.Mulder NBO 52 51 68 51 222                  
74 R.Ploeger MAC 50 50 54 62 216                  
75 H.Glandrup De Vrijheid 49 57 58 50 214                  
76 H.Venema Dussel t’ HH 52 54 57 50 213                  
77 K.Schuurman DIG 42 55 55 59 211                  
78 G.v.Loo Sint Vitus 65 44 50 46 205                  
79 J.Jager Ons Genoegen h 43 50 54 53 200                  
80 D.Loer De Tibbe 51 47 50 48 196                  
81 L.P.Meijer NBO 43 55 41 32 171                  
82 H.Buurke  De Tibbe 33 35 48 36 152                  
83 O.Burghgraef Noorderlicht 68 op ga ve 68                  
                                 
Heren C   Dames C
1 W.J. te Velde De Hondsrug 65 74 82 73 294   1 E.Kuipers Negen Oogjes 68 67 72 78 285
2 L.Hamstra Doe je Best 75 78 69 70 292   2 A.J.S.Hamming Amiego 77 62 72 68 279
3 F.Kanninga Drouwen Erica 76 75 71 63 285   3* D.Sanders Alinghoek 58 67 70 68 263
4 H.Brinks ANKO 72 81 55 77 285   4* A.Horlings KIO 59 63 59 72 253
5* S.Garrelds Sint Vitus 70 63 67 76 276   5* A.Ros Val Umme 62 59 67 65 253
6 H.Schepers AKC  Actief 73 73 68 61 275   6* E.Klein Gebbink HOK 66 73 68 44 251
7 J.Forsten Nine 67 71 65 71 274   7 A.Breukers Drouwen Erica 62 50 63 74 249
8 H.Loer De Tibbe 75 71 59 66 271   8 G.Buivenga Negen Oogjes 66 62 55 63 246
9 B.Hofman Plat 66 64 71 67 268   9* A.Dielen HOK 42 66 67 70 245
10 A.vd.Veen Doe je Best 69 70 59 70 268   10 M.Kamminga AKC Actief 64 57 72 50 243
11 J.Buurke Doe je Best 75 57 65 71 268   11* T.Dijkema Holder de Bolder 54 72 65 51 242
12 H.J.Steenhuis Nine 74 74 68 46 262   12* A.Tak OOG 62 55 58 61 236
13 M.Blauwiekel Doe je Best 67 66 70 59 262   13 C.Hendriks Drouwen Erica 57 49 62 67 235
14 F.Poelman  Drouwen Erica 61 68 70 62 261   14 J.Luit Negen Oogjes 37 64 51 71 223
15 B.Hollander De Hondsrug 61 69 74 56 260   15 D.de Groot AKC Actief 64 57 38 58 217
16 H.Werkman Plat 61 69 63 63 256   16 T.Bosma Negen Oogjes 53 62 50 50 215
17 K.Werkman Plat 61 56 68 67 252   17 J.Rutgers AKC Actief 43 64 62 42 211
18 F.Siemons MAC 56 69 57 69 251   18 S.Duinkerken Drouwen Erica 51 49 55 51 206
19 H.Baas MAC 68 72 46 65 251   19 R.Cornelissen Holder de Bolder 70 53 36 47 206
20 K.Post Noorderlicht 58 56 61 75 250   20 F.Sloots Alinghoek 58 57 51 35 201
21 J.de Jonge De Tibbe 50 57 76 65 248   21 G.Wieringa Amiego 40 38 61 56 195
22 K.Bos Drouwen Erica 54 59 67 67 247   22 T.Lesterhuis KIO 57 39 40 59 195
23 B.Kruize De Tibbe 68 68 79 31 246   23 L.de Vries  Pers. lid NNKB 52 47 41 51 191
24 M.Oostenbrink Gooi Raak 59 56 60 71 246   24 E.Spoorenberg Amiego 50 40 57 36 183
25 A.Smit WOP 68 45 61 72 246   25 G.Ludolphy. Holder de Bolder 57 42 18 58 175
26 W.v.Delden DIG 58 55 54 76 243   26 A.Veldboom HOK 41 41 40 52 173
27 A.Bouman Alinghoek 65 66 63 49 243   27 M.Poel Negen Oogjes 46 31 66 21 164
28 J.Bults MAC 58 48 69 68 243   28 R.Muntinga Holder de Bolder 41 39 44 33 157
29 J.Kraster Nine 69 62 59 53 243   29 M.Terpstra Negen Oogjes 27 19 68 41 155
30 B.Raben  De Vrijheid 59 55 66 58 238   30 I.Huizinga VOG 39 26 37 32 134
31 T.Dijkstra Plat 62 51 63 61 237   31 D.Grol KIO 27 38 29 32 126
32 W.Wichers De Vrijheid 53 51 71 61 236                  
33 K. Bazuin Gooi Raak 66 61 44 65 236                  
34 L.J.Schoon AKC Actief 66 68 66 35 235                  
35 K.Kortwijk NBO 61 62 61 51 235                  
36 T.Cornelissen Holder de Bolder 62 67 45 60 234                  
37 B.de Lange Nine 53 52 60 69 234                  
38 O.Feenstra De Tibbe 45 51 64 72 232                  
39 B.Aalfs Gooi Raak 61 59 58 54 232                  
40 G.Veldboom De Vrijheid 63 58 61 49 231                  
41 J.Hut Plat 48 66 58 53 225                  
42 R.Louwes ANKO 58 42 60 65 225                  
43 J.Kamphuis Ons Genoegen h 60 53 57 54 224                  
44 J.Kruijer Doe je Best 65 56 48 52 221                  
45 H.Roelfszema Ontspanning 46 53 69 53 221                  
46 J.Krist Drouwen Erica 56 49 57 58 220                  
47 C.P.Koning ’t Swientje 54 31 71 64 220                  
48 S.Brouwer Alinghoek 53 52 56 58 219                  
49 W.Wieringa ’t Swientje 58 51 57 52 218                  
50 A.B.Broek ’t Swientje 65 53 61 39 218                  
51 R.Bouwman Drouwen Erica 47 59 56 55 217                  
52 H.Kruijer Doe je Best 53 45 56 61 215                  
53 J.Doddema Veendam 46 61 56 51 214                  
54 L.Boer Veendam 56 46 58 49 209                  
55 P.Grasdijk Dussel ‘t HH 52 59 46 49 206                  
56 J.Hulshof Drouwen Erica 56 65 40 44 205                  
57 T.Spoorenberg Amiego 54 44 49 58 205                  
58 S.Roukema De Hondsrug 58 41 52 52 203                  
59 D.de Raaf Alinghoek 60 50 33 59 202                  
60 B.Boerma Gooi Raak 54 60 39 48 201                  
61 H.v.Dam Ons Genoegen z 36 45 52 63 196                  
62 R.de Jonge De Tibbe 52 52 49 40 193                  
63 G.Jakobs Plat 52 44 43 53 192                  
64 J.E.Onnes Nine 58 47 48 39 192                  
65 S.G.Smant Acht o/d Lange 46 28 58 58 190                  
66 H.Schreuder  Doe je Best 54 22 63 49 188                  
67 J.Hendriks Drouwen Erica 48 25 56 60 189                  
68 C.van Weerden De Tibbe 37 38 64 52 181                  
69 R.Bosch WOP 47 60 42 27 176                  
70 H.Mulder Veendam 43 25 45 51 164                  
71 B.Roelfs Veendam 29 49 39 38 155                  
72 J.K.de Vries De Hondsrug 25 45 44 34 148                  
73 J.Boerma Gooi Raak 23 34 40 51 148                  
74 B.Veldkamp Drouwen Erica 41 27 37 30 135                  
75 H.Bloemsma ANKO 10 24 36 35 105                  
                                 

90 series:
Fokko Frikken, Baan B, Acht om de Lange (Zuidbroek)
Ben Woordes, Baan A, De Eendracht (Winterswijk)