Alinghoek Toernooi 2012

Eindstand voorrondes

De deelnemers in het ROOD plaatsen zich voor de finale!
De deelnemers met een * bij hun naam hebben afgezegd voor een finaleplaats.
Finale Heren zaterdag 3 maart om 19:00 uur.   Finale Dames zaterdag 3 maart om 13:00 uur.
Heren A   Dames A
1* J.v.d.Meulen Alinghoek 352   1 L.Lemmen Alinghoek 350
2 B.Woordes de Eendracht 345   2* S.Lemmen Alinghoek 324
3 H.de Groot MAC 342   3 J.Hulsebos Negen Oogjes 320
4 O.A.Slim Acht o/d Lange 340   4 A.de Boer Negen Oogjes 310
5 F.Frikken Acht o/d Lange 339   5 K.Heuvingh Lady Skittles 307
6 P.Mooibroek Drouwen Erica 336   6 G.Sanders Alinghoek 307
7 W.E.Gersonius Gooi-Raak 335   7 F.Oosting Alinghoek 307
8 J.Luiting Dussel ’t HH 335   8* L.Siepel  De Voltreffers 306
9 J.Beijering Alinghoek 335   9 M.Koning Alinghoek 304
10 A.Lemmen Alinghoek 334   10 D.Hebels  Alinghoek 302
11 C.Kral Concordia 332   11 A.Deuling Alinghoek 298
12 J.Hebels  jr. Alinghoek 332   12 R.Bonder De Hondsrug 297
13 B.de Vries pers.lid NNKB 331   13 G.Nijboer pers.lid NNKB 293
14 R.Hebels Drouwen-Erica 330   14 A.Meihuizen KIO 292
15 A.Huisman ODIN 330   15 T de Waal KIO 288
16 J.Duursma WOP 328   16 Z.Stoker Negen Oogjes 285
17 K.Vos Drouwen Erica 327   17 S.Groendijk Negen Oogjes 277
18 W.Meijer Cartona 327   18 R.Burghgraef De Treffer 274
19 K.Kolk AWC 325   19 E.Kuipers Negen  Oogjes 267
20 M.Martens Drouwen Erica 325   20 J.Dorgelo Negen Oogjes 250
21 B.Prins ODIN 325   21 H.Roelfszema De Treffer 243
22 J.Jager Cartona 325          
23 F.Hebels Alinghoek 324          
24 T.Heerlien B & B 324          
25 J.Zwarts Drouwen Erica 321          
26 O.Tonkens  ODIN 317          
27 J.Kamps Ons Genoegen z 314          
28 H.de Jong Acht o/d Lange 313          
29 G.Scheppers Cartona 312          
30 P.Koning Cartona 312          
31 J.Bockhoudt Dussel ’t HH 311          
32 J.Grasdijk Dussel ’t HH 311          
33 B.Kaijser WOP 310          
34 M.Eleveld ONAT 310          
35 F Keizer ’t Swientje 308          
36 R.Martens Drouwen Erica 307          
37 W.Kluter Noorderlicht 307          
38 J.J.Kuiper Doe je Best 307          
39 T.vd.Meulen ATDV 304          
40 A.Luik ’t Swientje 303          
41 J.Schrage Acht o/d Lange 300          
42 H.Brouwer  De Tibbe 299          
43 P.Engelsman Cartona 297          
44 L.Heuvingh ONAT 296          
45 P.Nijmolen Val Umme 294          
46 B.Reider Valom 293          
47 R.Middel ODIN 293          
48 G.G.Schrage Ons Genoegen  h 291          
50 R.Bonder De Hondsrug 273          
51 J.Hulshof ’t Swientje 272          
52 C.Brouwer Cartona 268          
53 H.R.Wierth Concordia 268          
                 
Heren B   Dames B
1 J.Hebels Alinghoek 331   1 E.Stuut HS 294
2* J.L.Kuipers ’t Swientje 330   2 B.Hendriksen HOK 292
3 R.Roossien Drouwen Erica 322   3* A.Heijne Drouwen Erica 286
4* J.vd Veen Concordia 317   4* G.Visser KIO 269
5 J.Werkman Plat 314   5 R.Sluiter Amiego 262
6* F.W.Faber Nine 314   6* S.Windt KIO 261
7 J.Langenburg Alinghoek 313   7* G.Boneschansker KIO 260
8 G.Scholten Noorderlicht 313   8 H.de Ruiter KIO 253
9 G.Hendriksen De Vrijheid 312   9* A.Buurke VOG 253
10 J.Ots ANKO 311   10 O.Dallinga Holder de Bolder 249
11 D.vd.Leij Schuine Plank 310   11 T.Duursma De Voltreffers 244
12 H.Jansen Drouwen Erica 309   12 J.Edens VOG 240
13 J.Drenth Ons Genoegen z 307          
14 J.K.Grin DIG 307          
15 H.Eefting Gooi-Raak 306          
16 A.Dontje Dussel ’t HH 304          
17 P.Imbos AWC 303          
18 B.Sluiter Amiego 303          
19 A.Venema Cartona 302          
20 H.Munneke Ons Genoegen z 300          
21 J.vd.Veen ODIN 300          
22 L.Schuurman ANIMO 300          
23 J.Bischoff ANIMO 300          
24 F.Mellens Gooi-Raak 299          
25 E.Gitsels Sint Vitus 299          
26 T.Nijboer pers.lid NNKB 299          
27 J.Egges DIG 298          
28 R.J.Middel NBO 296          
29 H.Hartsema ’t Swientje 296          
30 J.Wessels NBO 294          
31 W.Delger Acht o/d Lange 293          
32 J.Pompstra WOP 292          
33 G.Mulder NBO 292          
34 F.Werkman Noorderlicht 292          
35 P.Hamminga AWC 291          
36 L.Oldenbeuving Drouwen Erica 291          
37 A.Zwiers Plat 291          
38 M.de Swart De Hondsrug 290          
39 J.de Vreeze Sint Vitus 290          
40 K.Ufkes MAC 290          
41 C.Nuninga Noorderlicht 288          
42 J.Drenth Sint Vitus 287          
43 H.Klöpping De Tibbe 286          
44 L.Blauw Veendam 286          
45 F.Dreise Noorderlicht 285          
46 R.Niewold DIG 285          
47 F.Sloots Alinghoek 285          
48 J.Kaijser WOP 284          
49 G.Spoor De Tibbe 284          
50 H.Horlings Ons Genoegen  h 284          
51 M.Siemons MAC 282          
52 A.Kruijer Doe je Best 282          
53 E.Kremer AWC 281          
54 R.Ploeger MAC 280          
55 M.Coops AWC 278          
56 J.B Eikens NBO 278          
57 A.Sanders Alinghoek 278          
58 L.Meijer Dussel ’t HH 278          
59 J.Boonman ODIN 278          
60 R.Horlings Concordia 277          
61 W.Ellerman WOP 277          
62 J.R. de Waal B & B 277          
63 J.Bons Holder de Bolder 277          
64 E.Kluter Noorderlicht 272          
65 G.J.Bralts Sint Vitus 272          
66 D.van Iren Sint Vitus 269          
67 J.Bults MAC 268          
68 J.Kram ’t Swientje 265          
69 A.van Bruggen Ons Genoegen z 265          
70 A.Pot Noorderlicht 264          
71 K.Brader Sint Vitus 264          
72 H.Oosting ATDV 261          
73 J.Veltman Gooi-Raak 260          
74 G.Tuinstar MAC 260          
75 B.Broshuis de Eendracht 260          
76 P.Dijkema Holder de bolder 258          
77 R.Hamming Amiego 256          
78 W.J.te Velde De Hondsrug 256          
79 I.Pater Sint Vitus 255          
80 S.Nieboer Acht o/d Lange 255          
81 S.Wollinga De Tibbe 253          
82 M.Storm Drouwen Erica 252          
81 B.Piëst MAC 252          
82 H.Post Gooi-Raak 251          
83 O.Burghgraef Noorderlicht 248          
84 G.J.ten Rae ODIN 248          
85 B.Kruize De Tibbe 242          
86 M.van Bruggen Ons Genoegen z 240          
87 L.Boer Veendam 239          
88 W.van Delden DIG 237          
89 H.P.Harms De Hondsrug 229          
90 H.Schuiling De Hondsrug 224          
91 J.G.Siefkes ’t Swientje 223          
92 F.Linnenkoper Concordia 221          
93 E.vd.Holt Noorderlicht 215          
94 T.Kempers ANKO 214          
95 R.Kral Concordia  20 ballen 121          
                 
Heren C   Dames C
1 C.van Loo Sint Vitus 310   1 J.Enting Amiego 282
2 F.Kanninga Drouwen Erica 309   2 J.Schuitema Alinghoek 269
3 S.Brouwer Alinghoek 300   3 D.de Groot Actief 2000 266
4 A.L.H.Jager B & B 297   4 G.Brouwer VOG 259
5 B.Veentjer B & B 294   5* A.Tak Onder Ons 258
6 K.Bos Drouwen Erica 293   6 J.Luit Negen Oogjes 257
7* L.P.Meijer NBO 290   7 M.Terpstra Negen Oogjes 256
8 T.Dijkstra Plat 289   8 E.Hulshof VOG 256
9 G.Meijer MAC 286   9 B.Nijborg Negen Oogjes 251
10 B.Blik B & B 286   10 G.Velleman Holder de Bolder 248
11 M.Schotsman Ons Genoegen z 284   11 H.Bouman Alinghoek 246
12 J.Forsten Nine 284   12 E.Spoorenberg Amiego 246
13 H.J.G.Herbers ATDV 282   13 F.Sloots Alinghoek 245
14 R.vd.Laan Cartona 282   14 M.de Haan HS 243
15 C.v.Weerden De Tibbe 281   15 G.Buivenga Negen Oogjes 240
16 G.Broekman NBO 280   16 H.Pieters Negen Oogjes 239
17 K.Kortwijk NBO 279   17 T.A.Lesterhuis KIO 239
18 H.Baas MAC 279   18 G.Berends De Voltreffers 236
19* H.Loer De Tibbe 278   19 J.Westers Onder Ons 231
20 B.J.Keizer Actief 277   20 T.Herwich De Treffer 231
21 R.Vlek De Tibbe 277   21 I.Bloem KIO 230
22* D.Loer De Tibbe 275   22 I.Mulder HS 228
23 K.Werkman Plat 274   23 M.Pleizier Onder Ons 228
24 J.Kiewiet Gooi-Raak 273   24 W.Kanon Onder Ons 226
25 J.Hendriks Drouwen Erica 272   25 M.Poel Negen Oogjes 225
26 S.Roukema De Hondsrug 272   26 D.Woldhuis Onder Ons 220
27 J.Oldenburger Concordia 269   27 D.Sanders Alinghoek 217
28 E.Meijering Drouwen Erica 267   28 G.Ludolphy Holder de Bolder 216
29 A.van Veen Doe je Best 265   29 H.de Vries De Voltreffers 215
30 G.v. Timmeren Dussel ’t HH 263   30 J.Duinkerken Drouwen Erica 208
31 O.Feenstra De Tibbe 262   31 G.van Dijken VOG 205
32 G.Kloosterhuis B & B 262   32 J.Rutgers Actief 2000 200
33 K.Krans ODIN 262   33 C.Hendriks Drouwen Erica 197
34 K.Post Noorderlicht 262   34 G.Wierenga Amiego 190
35 B.Hollander De Hondsrug 260   35 A.Hamming Amiego 184
36 T.Elérie Concordia 260   36 M.Kamminga Actief 2000 181
37 G.Koning Amiego 259   37 D.Bos HS 173
38 H.W.Leferink B & B 256   38 L.de Vries pers.lid NNKB 161
39 K.Kroon DIG 255   39 R.Westerhof Negen Oogjes 121
40 J.K.de Vries De Hondsrug 254   40 B.vd.Heul Actief 2000 113
41 J.E.Onnes Nine 254          
42 L.Hamstra Doe je Best 254          
43 Z.S.F.Materek ’t Swientje 253          
44 L.Schoon Actief 2000 253          
45 J.Kruijer Doe je Best 248          
46 H.Kruijer Doe je Best 248          
47 J.Kraster Nine 246          
48 W.Wieringa ’t Swientje 246          
49 L.van Lune Valom 247          
50 D.de Raaf Alinghoek 245          
51 B.Hofman Plat 245          
52 H.J.Steenhuis Nine 244          
53 F.Poelman Drouwen Erica 244          
54 J.N.Jager Ons Genoegen  h 244          
55 J.Buurke Doe je Best 243          
56 H.Werkman Plat 243          
57 J.Drenth Veendam 243          
58 J.Wubs NBO 241          
59 J.Kamphuis Ons Genoegen  h 240          
60 S.Smant Acht o/d Lange 238          
61 A.Bouman Alinghoek 238          
62 J.Kroeze Cartona 235          
63 A.B.Broek ’t Swientje 235          
64 H.Schepers Actief 2000 234          
65 H.Schreuder Doe je Best 232          
66 W.van Est Concordia 230          
67 W.v.Steenwijk ’t Swientje 230          
68 J.Boltjes ANIMO 229          
69 B.Bredek ANKO 227          
70 R.C.Drenth ’t Swientje 226          
71 B.Aalfs Gooi-Raak 222          
72 A.Smit WOP 221          
73 J.Hulshof Drouwen Erica 219          
74 G.Jakobs Plat 219          
75 J.Doddema Veendam 212          
76 D.Ruiter ’t Swientje 207          
77 A.Kayser ANKO 207          
78 R.Louwes ANKO 205          
79 T.Spoorenberg Amiego 201          
80 R.Hoiting De Hondsrug 201          
81 H.Lesterhuis B & B 200          
82 R.Schuurman B & B 199          
83 B.ter Veer Veendam 195          
84 J.Hoeben ANKO 194          
85 F.Nomden B & B 189          
86 D.Engels Doe je Best 188          
87 P.Doddema B & B 188          
88 P.Grasdijk De Hondsrug 185          
89 B.Roelfs Veendam 163          
90 J.Lageman Actief 151          
91 H.Buurke De Tibbe 151          
92 H.Kiewiet Sint Vitus 131          
                 

90 series: Linda Lemmen KC Alinghoek.