Alinghoek Toernooi 2011

Eindstand voorrondes (bijgewerkt op 04-03-2011 om 13:22 uur)

De deelnemers in het ROOD plaatsen zich voor de finale!
Finale Heren zaterdag 5 maart om 19:00 uur.   Finale Dames zaterdag 5 maart om 13:00 uur.
Heren A   Dames A
1 J.v.d.Meulen Animo 350   1 L.Lemmen Alinghoek 344
2 O.A.Slim NBO 347   2 G.Nijboer Zuidlaren 330
3 A.Lemmen Alinghoek 343   3 F.Ooosting Alinghoek 326
4 J.Schiphuis Acht o/d Lange 342   4 K.Heuvingh Lady Skittles 321
5 J.Zwarts KID 341   5 J.Hulsebos Negen Oogjes 315
6 J.Hebels jr Alinghoek 340   6 S.Lemmen Alinghoek 311
7 J.Beijering Alinghoek 340   7 A.Weesepoel KVO 308
8 A.Huisman ODIN 339   8 A.de Boer Negen Oogjes 308
9 B.Woordes De Eendracht 339   9 G.Jager HS 305
10 W Meijer Cartona 336   10 M.Koning Alinghoek 302
11 H.de Groot MAC 335   11 G.v.Iren VOG 302
12 J.Kamps Ons Genoegen z 334   12 H.Roelfszema De Treffer 292
13 F.Frikken Acht o/d Lange 333   13 A.Heijne Erica’74 283
14 J.Luiting Dussel ‘t HH 329   14 S.Groendijk Negen Oogjes 279
15 W.Gersonius Gooi-Raak 328   15 A.Lubbers Gooi ze Om 264
16 H.Hendriks ANKO 327   16 J.Enting Zuidlaren 261
17 R.Hebels KID 326   17 H.v.Timmeren  Gooi ze Om 236
18 A.Kremer NBO 324          
19 F.Hebels Alinghoek 323          
20 W.E.Gersonius  Gooi-Raak 323          
21 P.Koning Cartona 323          
22 K.Vos Erica’74 323          
23 R.Middel ODIN 319          
24 B.Kaijser WOP 314          
25 B.Brouwer Alinghoek 313          
26 P.Mooibroek Erica’74 310          
27 K.Kolk AWC 308          
28 C.Vermeulen de Tibbe 307          
29 T.v.d.Meulen ATDV 305          
30 W.J.te Velde De Hondsrug 305          
31 L.Heuvingh ONAT 304          
32 P.Engelsman Cartona 303          
33 J.K.Grin DIG 303          
34 H.de Jong Acht o/d Lange 301          
35 A.Zeemering de Tibbe 300          
36 P.Nijmolen Val Umme 298          
37 J.Schrage Acht o/d Lange 296          
38 W.Porrenga Cartona 294          
39 M.Storm KID 280          
40 T.Pietersen Zuidlaren 279          
41 R.Hamming AMIEGO 271          
42 C.Brouwer Cartona 270          
42 B.Prins ODIN 268          
                 
Heren B   Dames B
1 M.Eleveld ONAT 332   1 E.Hulshof VOG 309
2 A.Luik ’t Swientje 331   2 T.Herwich  de Treffer 304
3 J.Hulshof ’t Swientje 330   3 R.Sluiter Zuidlaren 303
4 G.Scheppers Cartona 327   4 Z.Stoker Negen Oogjes 299
5 H.Klöpping de Tibbe 324   5 J.Dorgelo Negen Oogjes  297
6 L.Blaauw Veendam 324   6 T.Burghgraef de Treffer 296
7 F.Faber Nine 322   7 D.Hebels Alinghoek 295
8 G.Spoor de Tibbe 321   8 T.Bosman de Treffer 295
9 J.Ots ANKO 321   9 A.Deuling Alinghoek 295
10 J.B.Eikens NBO 320   10 E.Kuipers Negen Oogjes 293
11 M.Martens KID 319   11 G.Sanders Alinghoek 293
12 J.Kaijser WOP 318   12 T.de Waal KIO 290
13 J.Langenburg Alinghoek 317   13 S.Bakema HS 289
14 L.de Vries Pers.lid NNKB 316   14 O.Dallinga Holder de Bolder 285
15 L.Oldenbeuving KID 315   15 D.Bosscher de Treffer 284
16 D.v.Iren Sint Vitus 315   16 J.Bruinsma Alinghoek 280
17 R.J.Middel NBO 314   17 R.Bonder De Hondsrug 278
18 A.Pot Noorderlicht 314   18 I.Huizinga VOG 275
19 A.Sanders Alinghoek 312   19 M.Dittrich Erica’74 271
20 W.Dieters Alinghoek 311   20 J.Edens VOG 271
21 W.Ellerman WOP 311   21 A.Frikken KVO 270
22 F.Mellens Gooi-Raak 311   22 G.Buivenga Negen Oogjes 269
23 J.Bockhoudt Dussel ‘t HH 309   23 G.Boneschansker KIO 267
24 H.Horlings Ons Genoegen h 306   24 A.Buurke VOG 265
25 H.Brouwer de Tibbe 306   25 P.Koolhof  de Treffer 264
26 J.Pompstra WOP 305   26 A.Keijzer Gooi ze Om 263
27 G.J.Meijer MAC 305   27 L.Siepel de Voltreffers 263
28 H.Hartsema ’t Swientje 304   28 S.Windt KIO 257
29 G.Tuinstra MAC 304   29 G.H.Boerema UVO 254
30 O.Tonkens ODIN  304   30 M.Poel Negen Oogjes 248
31 J.Hebels sr Alinghoek 303   31 G.Wolf KVO 247
32 E.Roggen AWC 302   32 A.Specken de Voltreffers 243
33 J.Werkman Plat 300   33 A.Zuur KVO 218
34 R.Bonder De Hondsrug 300   34 E.Spoorenberg Zuidlaren 218
35 P.Ufkes MAC 300          
36 K.Brader Sint Vitus 298          
37 H.Munneke Ons Genoegen z 298          
38 J.J.Egges DIG 297          
39 B.Sluiter Zuidlaren 296          
40 E.Posthumus Vriendenkring 294          
41 J.K.Veltman Gooi-Raak 294          
42 G.Meijer MAC 294          
43 W.v.Delden DIG 293          
44 J.J.Kuiper Doe je Best 293          
45 F.Werkman Noorderlicht 293          
46 H.Schuiling De Hondsrug 291          
47 F.Keizer ’t Swientje 290          
48 J.L.Kuipers ’t Swientje 290          
49 A.Kruijer Doe je Best 290          
50 J.Wessels NBO 289          
51 R.M.Nieuwold DIG 289          
52 S.Letema Schuine Plank 289          
53 L.Meijer Dussel ‘t HH 289          
54 J.Boonman ODIN 287          
55 J.v.d.Veen ODIN 287          
56 H.Jansen Erica’74 286          
57 R.Martens KID 285          
58 E.Kappen Ons Gnoegen z 285          
59 J.A.Drenth Sint Vitus 284          
60 S.G.Nieboer Acht o/d Lange 284          
61 A.Dontje Dussel ‘t HH 280          
62 B.J.Keizer Actief  280          
63 T.Dijkstra Plat 279          
64 E.Hettinga ODIN 278          
65 G.J.ten Rae ODIN 277          
66 J.Jager Ons Genoegen h 276          
67 T.Nijboer Zuidlaren 276          
68 A.Zwiers Plat 274          
69 L.Boer Veendam 270          
70 P.Imbos AWC 269          
71 P.Dijkema Holder de Bolder 268          
72 M.de Swart De Hondsrug 262          
73 D.v.d.Ley Schuine Plank 260          
74 W.Delger Acht o/d Lange 259          
75 E.Kremer AWC 256          
76 M.Coops AWC 255          
77 H.Venema Dussel ‘t HH 252          
78 R.Doornbusch Ons Genoegen h 247          
79 G.Koning AMIEGO 228          
80 B.Broshuis De Eendracht 227          
81 S.Top Plat 221          
                 
Heren C   Dames C
1 F.Kanninga KID 306   1 M.Hendriks Erica’ 74 292
2 R.Roossien KID 305   2 G.Ludolphy Holder de Bolder 255
3 J.de Vreeze Sint Vitus 304   3 J.Luit Negen Oogjes  251
4 R.Ploeger MAC 299   4 G.Velleman Holder de Bolder 250
5 A.Venema Cartona 296   5 M.Terpstra Negen Oogjes 250
6 F.Dreise  Noorderlicht 296   6 D.de Groot Actief 2000 246
7 H.P.Harms de Hondsrug 293   7 D.Sanders Alinghoek 244
8 K.E.Kroon DIG 292   8 E.Donkerbroek VOG 244
9 G.Herbers ATDV 291   9 G.Berends de Voltreffers 240
10 B.Hollander de Hondsrug 291   10 H.Bouman Alinghoek 239
11 M.Schotsman Ons Genoegen z 289   11 K.Hendriks Erica’74 234
12 G.Broekman NBO 288   12 A.Schriemer VOG 232
13 C.Nuninga Noorderlicht 286   13 M.de Haan HS 231
14 B.Aalfs Gooi-Raak 285   14 H.Pieters Negen Oogjes 229
15 G.Mulder NBO 285   15 H.de Vries de Voltreffers 227
16 L.P.Meijer NBO 284   16 F.Sloots Alinghoek 226
17 R.v.d.Laan Cartona 283   17 I.Bloem KIO 225
18 J.Hendriks Erica’74 283   18 R.Cornelissen Holder de Bolder 224
19 M.Siemons MAC 282   19 G.Brouwer VOG 223
20 K.Bos KID 281   20 W.Kolk HS 223
21 R.Sloots Alinghoek 280   21 G.Wierenga Zuidlaren 214
22 C.v.Loo Sint Vitus 280   22 G.v.Dijken VOG 211
23 E.Meijering KID 280   23 T.Lesterhuis KIO 210
24 H.Post Gooi-Raak 276   24 S.Duinkerken Erica’74 200
25 T.L.Huisman NBO 272   25 L.B.de Vries Pers.lid NNKB 189
26 W.Hofstee ODIN 270   26 B.v.d.Heul Actief 2000 181
27 J.Forsten Nine 270   27 J.Schuitema Alinghoek 172
28 H.Schepers Actief 2000 268   28 J.Rutgers Actief 2000 162
29 A.v. Veen Doe je Best 268          
30 B.Kruize de Tibbe 268          
31 J.Wubs NBO 267          
32 L.Hamstra Doe je Best 267          
33 D.Kolp KID 266          
34 F.Eggens NBO 265          
35 O.Burghgraef Noorderlicht 264          
36 M.Oostenbrink Gooi-Raak 261          
37 J.de Jonge ’t Swientje 261          
38 B.de Lange Nine 260          
39 B.Wigboldy Plat 260          
40 J.Kruijer Doe je Best 259          
41 S.Wollinga de Tibbe 258          
42 H.Eefting Gooi-Raak 258          
43 H.Dethmers Nine 257          
44 S.Garrelds Sint Vitus 257          
45 S.G.Smant Acht o/d Lange 256          
46 T.Kempers ANKO 256          
47 B.Bredek ANKO 256          
48 E.Hut Ons Genoegen z 256          
49 J.Kroeze Cartona 255          
50 H.Werkman Plat 254          
51 K.Werkman Plat 254          
52 R.Hebels sr Alinghoek 252          
53 J.H.Buurke Doe je Best 251          
54 A.Kampinga AWC 250          
55 H.J.Steenhuis Nine 250          
56 D.de Raaf Alinghoek 250          
57 G.J.Bralts Sint Vitus 249          
58 H.Kruijer Doe je Best 249          
60 H.Buurke de Tibbe 248          
61 T.Cornelissen Holder de Bolder 248          
62 J.E.Onnes Nine 248          
63 A.van Bruggen Ons Genoegen z 247          
64 L.J.Schoon Actief 2000 247          
65 A.Roelfszema Ontspanning 245          
66 J.Kiewiet Gooi-Raak 245          
67 W.Wieringa ’t Swientje 244          
68 M.Blauwiekel Doe je Best 243          
69 J.Hulshof KID 242          
70 H.Kamp Sint Vitus 241          
71 P.Postma Sint Vitus 240          
72 K.Krans ODIN 240          
73 A.Noordhof ODIN 239          
74 B.Piëst MAC 237          
75 P.Hamminga AWC 237          
76 R.Louwes ANKO 237          
77 B.Hofman Plat 236          
78 J.Bults MAC 235          
79 K.Schuurman DIG 235          
80 H.Loer de Tibbe 234          
81 A.Bouman Alinghoek 232          
82 D.Loer de Tibbe 230          
83 J.Lageman Actief  229          
84 C.v. Weerden de Tibbe 228          
85 G.Hekert Doe je Best 227          
86 Z.S.F.Materek ’t Swientje 226          
87 R.Smid MAC 226          
88 C.P.Koning ’t Swientje 225          
89 J.Lichter Acht o/d Lange 224          
90 S.Brouwer Alinghoek 222          
91 J.K.de Vries de Hondsrug 221          
92 O.Feenstra De Tibbe 219          
93 A.B.Broek ’t Swientje 217          
94 E.v/d Holt Noorderlicht 217          
95 H.van Dam Ons Genoegen z 217          
96 B.Velleman Holder de Bolder 216          
97 J.Dunnik Doe je Best 215          
98 F.Siemons MAC 214          
99 K.Post Noorderlicht 213          
100 G.Eding Alinghoek 212          
101 H.Schreuder Doe je Best 210          
102 J.Krist KID 207          
103 J.Drenth Veendam 207          
104 A.Smit WOP 205          
105 J.Kamphuis Ons Genoegen h 200          
106 J.Kraster Nine 198          
107 H.Mulder Veendam 197          
108 T.Spoorenbe Zuidlaren 195          
109 W.v.Steenwijk ’t Swientje 191          
110 J.H.Arling NBO 189          
111 B.Roelfs Veendam 146          
112 D.Engels (uitgevallen) Doe je Best  58          
                 
Meeste zessen heren:   Meeste zessen dames:
# H. Loer De Tibbe 12x6   #  J.Enting Zuidlaren    13x6
Na de damesfinale op 05 maart worden de prijzen voor de meeste zessen uitgereikt
90 series heren:   90 series dames:
# K. Vos Erica’74 1x90   #      

In tegenstelling van wat er in het programmaboekje staat hebben wij besloten
om zowel in de heren B als in de heren C  de eerste zeven (7) door te laten gaan naar de finale.