Alinghoek Toernooi 2011

Het 20e Alinghoek toernooi zit er weer op. het was weer een zeer geslaagd toernooi.
In de voorrondes streden in totaal 314 heren en dames voor een plekje in de verschillende klassefinales.
Iedere finalist kreeg een prijs en voor de eerste 3 in iedere klasse was een mooie vleesprijs weggelegd.
De wisselbeker bij de dames ging naar Linda Lemmen met een score van 344 in de voorronde en 341 in de finale.
Bij de heren ging de wisselbeker naar Okko Slim met een score van 347 in de voorronde en 343 in de finale.
In de finale bij de heren A moesten Albert Lemmen en Okko Slim nog een barrage gooien om de 2e en 3e plaats.
Ze moesten ieder 5 ballen op elke baan gooien, na de eerste 5 had Albert 44 en Okko 45.
Na de baanwissel gooide Okko 44 en Albert had met 4 ballen 33 en kon het dus niet meer halen.
De volledige uitslag van de finale:

Heren A   Dames A
# Naam Club Voorronde A B A B Totaal Totaal + Voorronde   # Naam Club Voorronde A B A B Totaal Totaal + Voorronde
1 J.Hebels jr Alinghoek 340 86 87 87 85 345 685   1 L.Lemmen Alinghoek 344 86 86 87 82 341 685
2 O.A.Slim NBO 347 88 78 90 87 343 690   2 S.Lemmen Alinghoek 311 85 83 86 81 335 646
3 A.Lemmen Alinghoek 343 90 84 84 85 343 686   3 G.Nijboer Zuidlaren 330 84 79 83 79 325 655
4 J.Schiphuis Acht o/d Lange 342 84 84 79 82 329 671   4 J.Hulsebos Negen Oogjes 315 80 76 82 81 319 634
5 J.Beijering Alinghoek 340 84 82 79 81 326 666   5 k.Heuvingh Lady Skittles 321 83 75 80 72 310 631
6 J.Zwarts KID 341 84 74 82 85 325 666   6 F.Oosting Alinghoek 326 72 76 80 77 305 631
 
Heren B   Dames B
# Naam Club Voorronde A B A B Totaal Totaal + Voorronde   # Naam Club Voorronde A B A B Totaal Totaal + Voorronde
1 G.Scheppers Cartona 327 77 86 86 75 324 651   1 R.Sluiter Zuidlaren 303 77 81 70 72 300 603
2 H.Klöpping de Tibbe 324 82 85 70 84 321 645   2 E.Hulshof VOG 309 81 78 71 69 299 608
3 M.Eleveld ONAT 332 56 84 84 88 312 644   3 Z.Stoker Negen Oogjes 299 70 75 77 71 293 592
4 J.Hulshof t Swientje 330 75 81 78 77 311 641   4 D.Hebels Alinghoek 295 74 67 83 64 288 583
5 A.Luik t Swientje 331 75 79 76 77 307 638   5 J.Dorgelo Negen Oogjes 297 64 61 74 67 266 563
6 F.Faber Nine 322 80 74 71 74 299 621   6 T.Herwich de Treffer 304 60 69 65 62 256 560
7 G.Spoor de Tibbe 321 74 75 66 80 295 616                      
 
Heren C   Dames C
# Naam Club Voorronde A B A B Totaal Totaal + Voorronde   # Naam Club Voorronde A B A B Totaal Totaal + Voorronde
1 F.Kanninga KID 306 78 73 82 66 299 605   1 D.Sanders Alinghoek 244 68 71 68 70 277 521
2 R.Ploeger MAC 299 77 77 76 68 298 597   2 H.Bouman Alinghoek 239 73 62 61 67 263 502
3 H.P.Harms de Hondsrug 293 71 77 70 78 296 589   3 M.Hendriks Erica'74 292 62 61 73 64 260 552
4 F.Dreise Noorderlicht 296 73 79 68 65 285 581   4 D.de Groot Actief 2000 246 69 67 69 52 257 503
5 A.Venema Cartona 296 67 65 76 76 284 580   5 J.Luit Negen Oogjes 251 58 56 58 61 233 484
6 J.de Vreeze Sint Vitus 304 61 64 73 76 274 578   6 G.Ludolphy Holder de Bolder 255 64 49 61 55 229 484
7 K.E.kroon DIG 292 64 68 72 59 263 555