Landelijke Competitie 2020


De selectie van Team Alinghoek 1 bestaat uit:
Albert Lemmen, Jan Beijering, Linda Lemmen, Frank Hebels, Jans Hebels jr., Annie Meihuizen en Poppe Koning
Alinghoek 1 komt uit in divisie 1

Team2 heeft zich tergetrokken uit de competitie.

 

Voor de eindstanden en persoonlijke scores in de diverse divisies kijk op de site van de KNKB


Zondag 13 september Team 1 in Haarlem

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout gem Pt
1 8 om de Lange Zuidbroek 243 240 243 252 244 247 1469 81,61 8
2 MKB 1 249 243 249 240 247 239 1467 81,5 7
3 De Bargen 233 231 249 242 240 252 1447 80,39 6
4 BKC 1 236 228 239 250 249 244 1446 80,33 5
5 Haarlem 249 224 247 246 239 239 1444 80,22 4
6 OGK Brummen 228 242 233 234 236 248 1421 78,94 3
7 Alinghoek 1 228 227 223 232 231 230 1371 76,17 2
8 Delft 1 250 218 226 228 205 227 1354 75,22 1

 


Zondag 2 februari Team 1 in Zwolle

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout gem Pt
1 MKB 1 247 245 249 251 251 245 1488 82,67 8
2 De Bargen 244 253 240 248 240 240 1465 81,39 7
3 Delft 1 247 250 247 233 241 242 1460 81,11 6
4 8 om de Lange Zuidbroek 241 228 241 246 246 246 1448 80,44 5
5 OGK Brummen 244 248 247 239 229 226 1433 79,61 4
6 Haarlem 234 242 237 222 236 255 1426 79,22 3
7 Alinghoek 1 236 237 237 228 252 232 1422 79 2
8 BKC 1 241 231 231 237 227 237 1404 78 1


Zondag 2 februari Team 2 in Groningen

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout gem Pt
1 G & O Groningen 241 238 242 242 247 257 1467 81,5 8
2 Doesburg 1 235 237 237 230 223 231 1393 77,39 7
3 MKB 2 225 227 210 225 232 212 1331 73,94 6
4 Acht om de Lange Lochem 210 203 238 224 228 226 1329 73,83 5
5 De Kring West Brabant 198 213 222 208 247 224 1312 72,89 4
6 Winterswijk 1 204 207 212 233 224 225 1305 72,5 3
7 Alinghoek 2 192 203 215 219 204 225 1258 69,89 2
8 Veul Hout 190 196 202 200 203 203 1194 66,33 1


Zondag 12 januari Team 1 in Heumen

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout gem Pt
1 MKB 1 261 256 258 261 252 262 1550 86,11 8
2 BKC 1 255 253 264 250 261 252 1535 85,28 6,5
3 8 om de Lange Zuidbroek 247 258 260 252 261 257 1535 85,28 6,5
4 OGK Brummen 259 254 252 255 258 247 1525 84,72 5
5 De Bargen 251 248 254 267 249 249 1518 84,33 3,5
6 Alinghoek 1 260 251 253 254 249 251 1518 84,33 3,5
7 Haarlem 242 249 247 254 237 249 1478 82,11 2
8 Delft 1 248 241 254 255 240 238 1476 82 1


Zondag 12 januari Team 2 in Barchem

# Team R1 R2 R3 R4     Hout gem Pt
1 Acht om de Lange Lochem 369 362 369 380     1480 123,33 8
2 Winterswijk 1 374 323 380 387     1464 122 7
3 Doesburg 1 348 347 360 370     1425 118,75 6
4 Veul Hout 346 338 358 365     1407 117,25 5
5 Alinghoek 2 324 345 379 346     1394 116,17 4
6 G & O Groningen 348 338 350 355     1391 115,92 3
7 De Kring West Brabant 346 337 369 336     1388 115,67 2
8 MKB 2 339 333 348 358     1378 114,83 1