Landelijke Competitie 2018/2019


De selectie van Team Alinghoek 1 bestaat uit:
John van der Meulen, Albert Lemmen, Jan Beijering, Poppe Koning, Saskia Lemmen, Jans Hebels sr,  Tom van der Meulen en Bennie Kaijser.
Alinghoek 1 komt uit in divisie 1

 

De selectie van Team Alinghoek 2 bestaat uit:
Linda Lemmen, Frank Hebels, Jans Hebels jr., Annie Meihuizen, Derkie Hebels, Janneke Schuitema, Robert Wijbenga en Janny de Jonge
Alinghoek 2 komt uit in divisie 2.

 

Voor de eindstanden en persoonlijke scores in de diverse divisies kijk op de site van de KNKB


Zondag 20 oktober Team 1 in Delft

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout Pt
1 De Bargen 260 249 259 262 254 257 1541 8
2 Delft 1 248 259 255 261 253 261 1537 7
3 MKB 1 257 248 260 259 257 255 1536 6
4 OGK Brummen 246 235 245 260 244 240 1470 5
5 Haarlem 1 235 244 241 235 255 259 1469 4
6 Veul Hout Nijmegen 238 232 233 237 245 244 1429 3
7 Alinghoek 1 246 229 231 245 236 241 1428 2
8 Winterswijk 1 234 222 241 221 236 245 1399 1


Zondag 20 oktober Team 2 in Haarlem

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout Pt
1 8 o/d Lange Zuidbroek 251 245 249 253 251 259 1508 8
2 BKC 1 237 243 246 253 247 250 1476 7
3 Alinghoek 2 251 231 241 244 237 235 1439 6
4 Delft 2 247 224 231 234 236 236 1408 5
5 G&O Groningen 229 244 243 227 225 236 1404 4
6 MKB 2 236 222 235 242 231 236 1402 3
7 8 o/d Lange Lochem 239 226 236 232 230 223 1386 2
8 OGK Dames 225 230 216 226 231 237 1365 1


Zondag 22 september Team 1 in Winschoten

# Team R1 R2 R3 R4 Hout Pt
1 MKB 1 379 388 379 389 1535 8
2 De Bargen 384 388 377 384 1533 7
3 Winterswijk 1 363 386 369 375 1493 6
4 Alinghoek 1 366 379 365 374 1484 5
5 OGK Brummen 375 370 358 379 1482 4
6 Haarlem 1 374 358 367 364 1463 3
7 Delft 1 358 362 341 370 1431 2
8 Veul Hout Nijmegen 341 349 335 355 1380 1


Zondag 22 september Team 2 in Borculo

# Team R1 R2 R3 R4 Hout Pt
1 BKC 1 351 360 363 368 1442 8
2 8 o/d Lange Zuidbroek 364 368 351 349 1432 7
3 8 om de Lange Lochem 348 351 351 366 1416 6
4 MKB 2 339 358 346 351 1394 5
5 Alinghoek 2 337 335 348 348 1368 4
6 G&O Groningen 329 341 342 344 1356 3
7 OGK Dames 319 344 329 350 1342 2
8 Delft 2 288 245 328 337 1198 1


Zondag 26 mei Team 1 in Bornerbroek

# Team R1 R2 R3 R4 Hout Pt
1 MKB 1 391 398 385 395 1569 8
2 De Bargen 377 374 384 380 1515 7
3 Winterswijk 1 376 367 378 372 1493 6
4 Delft 1 371 360 380 364 1475 5
5 Haarlem 1 373 384 352 363 1472 4
6 OGK Brummen 364 357 363 370 1454 3
7 Veul Hout Nijmegen 360 368 351 367 1446 2
8 Alinghoek 1 379 353 350 356 1438 1


Zondag 26 mei Team 2 in Doetinchem

# Team R1 R2 R3 R4 Hout Pt
1 8 o/d Lange Zuidbroek 379 391 374 396 1540 8
2 BKC 1 387 372 392 356 1507 7
3 8 om de Lange Lochem 378 350 369 342 1439 6
4 OGK Dames 362 353 350 345 1410 5
5 Alinghoek 2 331 356 359 354 1400 4
6 G&O Groningen 338 363 337 353 1391 3
7 Delft 2 340 326 327 368 1361 2
8 MKB 2 331 341 335 335 1342 1


Zondag 10 maart Team 1 in Leeuwarden

# Team R1 R2 R3 R4 Hout Pt
1 De Bargen 367 369 378 381 1495 8
2 OGK Brummen 362 348 376 368 1454 7
3 Alinghoek 1 350 358 369 364 1441 6
4 Delft 1 361 362 361 356 1440 5
5 MKB 1 362 368 340 348 1418 4
6 Haarlem 1 349 358 358 342 1407 3
7 Winterswijk 1 352 347 343 318 1360 2
8 Veul Hout Nijmegen 313 310 339 348 1310 1


Zondag 10 maart Team 2 in Bareveld

# Team R1 R2 R3 R4 Hout Pt
1 8 o/d Lange Zuidbroek 361 373 371 378 1483 8
2 BKC 1 378 372 369 361 1480 7
3 Alinghoek 2 331 366 354 365 1416 6
4 8 om de Lange Lochem 360 349 353 336 1398 5
5 MKB 2 344 356 348 348 1396 4
6 G&O Groningen 326 360 341 350 1377 3
7 OGK Dames 331 332 341 331 1335 2
8 Delft 2 333 312 349 322 1316 1


Zondag 13 januari Team 1 in Haarlem

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout Pt
1 De Bargen 261 252 251 264 259 262 1549 8
2 MKB 1 255 246 262 262 260 263 1548 7
3 Haarlem 1 263 249 248 263 251 257 1531 6
4 Alinghoek 1 257 237 258 259 262 251 1524 5
5 OGK Brummen 251 241 257 255 251 259 1514 4
6 Delft 1 241 239 241 256 229 253 1459 3
7 Winterswijk 1 240 241 259 242 250 222 1454 2
8 Veul Hout Nijmegen 240 234 228 221 212 241 1376 1


Zondag 13 januari Team 2 in Delft

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout Pt
1 Delft 2 223 250 249 234 252 250 1458 8
2 BKC 1 238 240 241 250 245 240 1454 7
3 8 om de Lange Lochem 233 255 237 238 234 236 1433 6
4 8 o/d Lange Zuidbroek 223 226 248 229 236 235 1397 4,5
5 Alinghoek 2 240 224 231 228 238 236 1397 4,5
6 G&O Groningen 217 246 250 213 224 241 1391 3
7 MKB 2 220 241 237 226 226 237 1387 2
8 OGK Dames 206 241 234 229 229 227 1366 1


Zondag 11 november 2018 Team 1 in Winterswijk (Wieskamp)

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout Pt
1 De Bargen 256 264 252 261 246 254 1533 7,5
2 Alinghoek 1 250 265 257 256 251 254 1533 7,5
3 MKB 1 249 253 250 250 262 263 1527 6
4 Winterswijk 1 250 257 254 260 261 241 1523 5
5 Haarlem 1 258 241 254 244 255 235 1487 4
6 OGK Brummen 246 239 251 235 239 251 1461 3
7 Delft 1 227 245 254 236 243 236 1441 2
8 Veul Hout Nijmegen 231 241 233 225 244 236 1410 1


Zondag 11 november 2018 Team 2 in Groningen

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout Pt
1 G&O Groningen 234 226 230 226 229 238 1383 8
2 8 o/d Lange Zuidbroe 248 229 243 221 220 221 1382 7
3 BKC 1 224 228 230 229 231 234 1376 6
4 MKB 2 224 237 217 240 227 222 1367 5
5 OGK Dames 208 228 227 224 225 229 1341 4
6 Alinghoek 2 206 211 232 231 238 216 1334 3
7 8 om de Lange Loche 204 223 216 220 223 229 1315 2
8 Delft 2 216 230 223 232 207 194 1302 1


Zondag 07 oktober 2018 Team 1 in Brummen

# Team R1 R2 R3 R4 Hout Pt
1 MKB 1 384 375 387 395 1541 8
2 De Bargen 378 378 381 374 1511 7
3 Alinghoek 1 375 366 387 363 1491 6
4 OGK Brummen 375 377 367 356 1475 5
5 Delft 1 364 360 382 364 1470 4
6 Veul Hout Nijmegen 369 362 363 371 1465 3
7 Haarlem 1 361 362 362 369 1454 2
8 Winterswijk 1 360 357 363 345 1425 1


Zondag 7 oktober 2018 Team 2 in Malden

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout Pt
1 BKC 1 257 259 256 249 261 252 1534 8
2 OGK Dames 241 241 246 242 243 245 1458 7
3 MKB 2 238 250 240 232 239 249 1448 6
4 G&O Groningen 241 240 243 224 240 238 1426 5
5 Delft 2 226 232 229 237 243 231 1398 4
6 Alinghoek 2 234 228 221 232 233 234 1382 3
7 8 o/d Lange Zuidbroe 231 223 223 233 215 229 1354 2
8 8 om de Lange Loche 212 213 215 221 213 241 1315 1


Zondag 9 september 2018 Team 1 in Malden

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout Pt
1 MKB 1 255 261 257 255 261 264 1553 8
2 De Bargen 254 258 251 257 260 250 1530 7
3 OGK Brummen 254 256 261 253 252 252 1528 6
4 Delft 1 258 248 263 256 255 242 1522 5
5 Veul Hout Nijmegen 255 243 256 258 249 256 1517 3,5
6 Alinghoek 1 255 247 247 259 256 253 1517 3,5
7 Haarlem 1 253 253 240 249 248 259 1502 2
8 Winterswijk 1 247 245 233 237 250 246 1458 1


Zondag 9 september Team 2 in Lochem

# Team R1 R2 R3 R4 R5 R6 Hout Pt
1 8 om de Lange Lochem 243 236 240 247 227 244 1437 8
2 Alinghoek 2 241 232 245 235 227 237 1417 7
3 MKB 2 237 240 221 227 240 235 1400 6
4 OGK Dames 244 206 226 233 243 230 1382 5
5 BKC 1 243 201 204 227 227 238 1340 4
6 G&O Groningen 226 211 231 209 219 220 1316 3
7 Delft 2 231 188 232 199 185 211 1246 2
8 8 o/d Lange Zuidbroek 215 198 215 205 214 190 1237 1